SON DAKİKA

Haber Rizem

CHP Çanakkale Ayvacık İlçesi Küçükkuyu Belediye Başkan Adayı Cengiz Balkan Kimdir?

CHP Çanakkale Ayvacık İlçesi Küçükkuyu Belediye Başkan Adayı Cengiz Balkan Kimdir?
Bu haber 11 Aralık 2018 - 16:45 'de eklendi ve 154 views kez görüntülendi.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde CHP, Çanakkale Ayvacık İlçesi Küçükkuyu Belediye Başkan adayını belirledi. Çanakkale Ayvacık İlçesi Küçükkuyu Belediye Başkan adayı Cengiz Balkan oldu. Peki, Cengiz Balkan?

CENGİZ BALKAN KİMDİR?

Balkan, 16 Mart 1969 tarihinde Manisa’da doğdu. Birincil, orta ve lise öğrenimini Manisa’da tamamlayan Balkan,sonra Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesinden Ziraat Mühendisi olarak 1992 yılında mezun oldu.

TARİŞ’DE DAĞITILMIŞ KADEMELERDE ÇALIŞTI

Tariş Zeytinyağı Birliğinde dağitilmiş kademelerde devir aldıktan sonradan 2001’den itibaren Altınoluk Tarım Satış Koop Müdürü olarak çalıştı. Zeytin ve zeytinyağı ile ilgili birçok ülkede çalışmaları oldu. Atatürkçü Zihin Derneği ilk önce edinmek üzere çeşitli örgütlerde görevlerde bulundu. 2009 lokal seçimlerinde CHP’den Küçükkuyu Belediye Başkanı seçildi ve her yerde 2014 yerel seçimlerinde ikinci defa Küçükkuyu Belediye Başkanı oldu.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU

Evli ve bir çocuk babası Cengiz Balkan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde CHP’den Çanakkale Ayvacık İlçesi Küçükkuyu Beldesi Belediye Başkan adayı oldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER