SON DAKİKA

Haber Rizem

Milletvekili Aydemir’den Oltu Buluşması

Milletvekili Aydemir’den Oltu Buluşması
Bu haber 31 Ağustos 2018 - 12:40 'de eklendi ve 98 views kez görüntülendi.

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Erzurum’da yürüttüğü ‘Hedef 2023’ çalışmaları zarfında Oltu ilçesini ziyaret etti. Ak Parti ilçe Başkanı Ahmet Efdal Gülcü ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya genel Aydemir, ağustos ayı içinde yaşanan ve ilçe ekonomisine zarar veren sel ve taşkın olaylarının boyutları, tesir sahası ile ilgili veri aldı.

OLTU’DA AK GÜNDEM

AK Parti ilçe Teşkilatında Başkan Gülcü ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte il ve ilçe gündemine ait gelişmeleri, son dönemde ülke ekonomisine karşın olarak sahnelenen dolar ve döviz tezgahını ele alan Milletvekili Aydemir, yaklaşan lokal seçimler öncesinde Yerel Yönetim vizyonuna ilişkin tespitleri, Belediye yatırımları ve hizmet öngörülerine dair paylaşımlarda bulundu, Oltu Belediyesince kaydedilen başarılı çalışmalar ve yatırımların AK Belediyecilik anlayışının sonucu olduğunu kaydetti.

AYDEMİR IKI TARAFLI AKLA UYARI ÇEKTİ

‘Erzurum’da dominant olan AK sinerjiye esaslı katkı sunan ilçelerimizden birisi de Oltu’dur.’diyen Milletvekili Aydemir, AK Parti teşkilatımızı ziyaret edip, yaşanan sel felaketini ve siyasi çalışmaları istişare ettik. AK parti kadroları olarak, iştiyak, şevk üzere lokal seçimlere odaklanmış haldeyiz. Oltu, tarihi birikimi, yüksek beşeri sermayesi, ilçe kalkınması ve il ekonomisine katkı noktasında karşilikli zihin yaklaşımıyla güzide bir AK adres. Oltulu dadaşlara ve AK yönetime minnettarız.’ açıklamasını yaptı.

OLTU ESNAFIYLA HASBIHAL

AK Parti Yöneticileriyle birlikte ilçe esnafına davetli olan, iş yerleri ve üretim noktalarında esnaf ve zanaatkarlarla görüşen Milletvekili Aydemir, Oltu’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a gösterilen güven, duyulan saygı ve her dem gelişen sevgiye uyari çekerek, ‘Oltulu dadaşların Sayın Cumhurbaşkanımızın ufkunda yürümek yolundaki kararlılığı, bu ilçemiz halkının yüksek irfan ve izanının kaydıdır. Oltulu dadaşların beliğ feraset ve basiretinin ifadesidir.’ değerlendirmesinde bulundu.

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNE SUNULAN KATKIYA TEŞEKKÜR

Oltu ilçe ziyaretinde esnaf, eşraf, kanaat önderleri ve vatandaşla görüşerek 24 Haziran seçimlerinde kaydedilen yüksek desteğe teşekkür eden Milletvekili Aydemir, ziyaretlerinde AK İktidara karşın talepleri aldı. Aydemir, ‘Her süre olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye olan emanet zirvelerde. Bu hale minnettarlığımızı açıklama şükür anlamınadır.’yorumunu yaptı.

OLTU VE ARTI SİNERJİ

Oltu ziyareti sonrasında yaptığı açıklamada ‘pozitif enerji ve yaklaşıma’ uyari çeken Milletvekili Aydemir, Oltu’da birlik ve beraberlik olgusunun hakim olduğu, dadaşların gerek ekonomik ve gerekse sosyal olay ve gelişmelerde müsbette buluşmayı öncelik haline getirdiklerini belirterek, bunun ilçe ve dolayısıyla il ekonomisine manâlı boyutta olumlu katkı sağladığını söyledi.

AYDEMİR’DEN TORTUMKALE İNCELEMESİ

Milletvekili İbrahim Aydemir ve beraberindeki AK Heyet Oltu dönüşü Tortumkale köyünde mola verip Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen daha alçak ve üst yapı çalışmalarını uygun gözlemledi, yoğun yağışlar sebebiyle köy içi yolunda meydana gelen göçük alanında incelemelerde bulundu.

Esendurak Köyü muhtarının da iştirak ettiği ziyarette Erzurum kapsamında Yayla Turizminin geliştirilmesi konusu ele alındı. – ERZURUM

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER