SON DAKİKA

Haber Rizem

 

 

son-trend-gomlek-ve-pantolonlar-tesettur-model

Gömlek ve pantolonlar dilekçe kolaylığı açısından erkekler kadar olduğu dek kadınlar kadar da tercih edilen kıyafet modelleridir. Bu giysi modellerinin günlük hayatta kullanıma yerinde olan gizli ve daha sade modelleri olabildiği gibi kumaş türüne ast olarak şık ve özel günlerde kullanıma yerinde olan modelleri de vardır. Gömlek ve pantolonlar erkekler için adeta vazgeçilmez parçalardır ve çok da pozitif seçeneği olmayan erkekler çoğunlukla bu parçaları seçim ettiği için bu parçaların bambaşka modellerinin arayışına girmektedirler. Kimi ırk modaya uyarı etmezken kimileri de son trend gömlek ve pantolonlar için arayışa girmektedir.

son-trend-gomlek-ve-pantolonlar

Gömlek ve pantolon seçiminde öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken her şeyde olduğu gibi mevsimsel özelliklere uyarı etmektir. Yazın giyilecek pamuklu ince bir bez kışın seçim edilirse üşümenin önüne geçilemeyeceği aşikardır. Kışın soğuk havasına maruz kalmamak ve üşümemek için seçim edilebilecek kumaş türlerinin başında yün gelir. Bilhassa erkekler tarafından kışın giysi altlarından giyildiği takdirde soğuğun büyük miktarda önüne geçen yünlü içlikler soğuğa aleyhinde iyi bir bariyer görevi görürler. Yünü sadece içliklerde yok kazaklarda da sıklıkla görebiliriz. Yünlü kazaklar kışın yeniden vazgeçilmez parçaları olarak evin içinde üstümüzden çıkarmadığımız dışarda da giymeye yerinde modelleriyle oldukça artı seçim edilen giysilerdir.

son-trend-gomlek-ve-pantolonlar-tesetturlu

Yünlü kumaşlar dışında kadife kumaşlar da kış denilince akla gelen kumaş türlerindendir. Kadife kumaşını erkekler için pantolon modellerinde çoğunlukla görmekteyiz. Kadınlar için de yine pantolonlarda çoğunlukla görebildiğimiz gibi etek, elbise, üstteki kıyafet ve kabanlarda deha görebiliyoruz. Yani kısaca kadınlar için tatbik alanı daha pozitif. Kalın yapısıyla kadife kumaşlarından yapılan giysiler kışın gönül rahatlığıyla tercih edilebileceğiniz parçalardır. Son trend gömlek ve pantolonları seçmek isteyen kişiler için kadifeden yapılan pantolonların hala moda olduğunu ve kış devam ettikçe de moda olmaya devam edeceğini söyleyelim. Gömleklerde de yine kadife kumaşını görebilmek olası. Son trend gömlek ve pantolonlardan bahsederken herzamanki modellerden bahsetmemek olmaz. Alışılmış modeller erkekler üzerinde baya şık duran modellerdir.

son-trend-pantaolaon-ve-gomlekler

Herzamanki tarzda giyinmeyi seven erkekler için gömlek modelleri oldukça çeşitlidir. Markaların farklı alanlara yönlendirilmiş renk ve modelde ürettiği bu gömleklerle bir koleksiyon deha oluşturabilir ve fazla renkli ve absürt olmadan yani çizginizden şaşmadan da değişik modellerde ancak gömlekleri rahatlıkla seçim edebilirsiniz. Daha spor bir tarzı olan beyler için ise kamuflaj desenini son trend gömlek ve pantolonlarda görebilmek mümkün. Kapüşonlu kazaklar ve kot pantolonlar yeniden spor tarzını benimseyenler için tercih edilebilecek parçalar.

11 Aralık 2018 - 17:01 'de eklendi ve 1.907 views kez görüntülendi.
İLGİLİ HABERLER

Son Trend Gömlek ve Pantolonlar

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ