SON DAKİKA

Haber Rizem

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alacak
Bu haber 15 Mart 2018 - 20:52 'de eklendi ve 437 views kez görüntülendi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, kendi bünyesinde görevlendirmek üzere en az ilkokul mezunu erkek geçici işçi alımı yapacağını duyurdu.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörlüğü, kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 4 geçici işçi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapacak olan adaylar başvurularını 21 Mart 2018 tarihi ile 22 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştireceklerdir.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ GEÇİCİ İŞÇİ ALIMI İLANI

İlk Başvuru Tarihi: 21/03/2018

Son Başvuru Tarihi: 22/03/2018

Üniversitemize bağlı birimlerde çalıştırılmak üzere 30 günden az süreli ve yılda toplam 90 günü geçmemek üzere 4 (Dört) erkek geçici işçi alımı yapılacaktır. Müracaat şartlarına durumu uyan erkek adayların, 21/03/2018 ile 22/03/2018 tarihleri arasında İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığından alacakları Geçici İşçi Alımı Başvuru Formunu doldurması ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile beraber elden teslim etmeleri gerekmektedir.

GENEL ŞARTLAR VE AÇIKLAMALAR

1. Sadece erkek adaylar başvurabilirler.

2. Başvuru yapanların T.C. vatandaşı ve en az ilköğretim okulu mezunu (ilkokul mezunu dahil) olmaları gerekir.

3. Alınacak geçici işçiler Üniversitemize bağlı birimlerde temizlik ve çevre düzenlemesi ile ilgili işlerde istihdam edilecektir.

4. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılır, işe alınma işlemleri iptal edilir.

5. 2018 yılı içerisinde geçici işçi olarak Üniversitemizde çalışanlar bu alım için başvuru yapamazlar.

6. İlan şartlarına uyan ve müracaatları kabul edilen adayların tamamı üzerinden 27 Mart 2018 Salı günü saat 14:00’te Üniversitemiz Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi ihale salonunda mülakat yapılacaktır.

7. Tebligat adresi olarak, adayın başvuru formunda beyan etmiş olduğu adres esas alınır. Meydana gelebilecek adres değişikliğini süresi içerisinde idareye bildirmekten aday sorumludur.

8. Mülakata katılmayan aday kendiliğinden elenmiş sayılır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER