SON DAKİKA

Haber Rizem

Naci Ağbal, Müsiad Bayburt Şubesi’nin Açılışına Katıldı

Naci Ağbal, Müsiad Bayburt Şubesi’nin Açılışına Katıldı
Bu haber 31 Ağustos 2018 - 22:49 'de eklendi ve 114 views kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanlığı Taktik ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bayburt Şubesi’nin başlangıç programına katıldı.

Vali Nihat Üçyıldız Caddesi’nde yer alan MÜSİAD Bayburt Şubesinin açılışı gerçekleşti. Açılışın ardından yemek yemek programına katılan – Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, MÜSİAD’ın sadece ekonomiyle ilgili bir sivil toplum örgütü yok, Türkiye’nin her yönüyle ulusal ve yerli duruşunun hikayesinin içerisinde önemli bir figür olduğunu ifade etti. Ağbal, “İnşallah yarınlara daha güvenle, daha inanarak bakacağız. ara sıra yaşadığımız sorunlar oldu, bugünlere kolay gelmedik. Bugünlere geleceğimize kimse inanmıyordu. Kimse bugünlere geleceğimizi beklemiyordu. Beklenenlerin de üstünde gelişme kaydeden, büyüyen, kalkınan, her yönüyle yöresel ve global bir kuvvet haline gelen Türkiye var. Herkes bundan hoşnut değil, hoşnut olmalarını da beklememek gerekli. O açıdan Sayın Cumhurbaşkanımızın ülkemize, milletimize, bu coğrafyaya, bu bölgeye katmış olduğu fazla müstesna değerler var. İnşallah hep beraber, milletçe, sivil toplum örgütleriyle, hükümetiyle Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde karşılaştığımız sorunları bugüne dek nasıl aştıysak, inşallah şu dönemde de karşılaştığımız sorunları hep beraber aşacağız, ona inanıyoruz.”

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan da Türkiye’nin dünya sahnesindeki her alanda gücünü artırdıkça saldırıların da o oranda arttığını vurgulayarak, “MÜSİAD, idare sistemine ve ekonomik modele olan inancını defaatle dile getirmiştir. Mesajımız gayet nettir. Sonucu ne olursa olsun Sayın Devlet Başkanımızın ve ekonomi yönetimimizin arkasındayız, elimizi taşın altına koymaya hazırız” dedi.

Başlangıç programına Bayburt Valisi Ali Hamza Güreşçi, AK Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, AK Parti Bayburt İl Başkanı Fatih Yumak, MÜSİAD Bayburt Şube Başkanı Erdal Şentürk, MÜSİAD yönetim kurulu üyeleri ve bazı şube başkanları ile meslek adamları da katıldı. – BAYBURT

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER