SON DAKİKA

Haber Rizem

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, ‘Yarınlara Daha Güvenle, Daha İnanarak…

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, ‘Yarınlara Daha Güvenle, Daha İnanarak…
Bu haber 31 Ağustos 2018 - 22:49 'de eklendi ve 95 views kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanlığı Taktik ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, “Yarınlara daha güvenle, daha inanarak bakacağız. Beklenenlerin de üzerinde gelişme kaydeden, çoğalan, kalkınan, her yönüyle bölgesel ve global bir kuvvet haline gelen Türkiye var”

BAYBURT – Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı NaciAğbal, Müstakil Sanayici ve Meslek adamları Derneği Bayburt Şubesi’nin açılış programına katıldı.
Vali Nihat Üçyıldız Caddesi’nde yer alan MÜSİAD Bayburt Şubesinin açılışı coşkuyla gerçekleşti.
Burada düzenlenen açılışın ardından yemek programına katılan Ağbal, MÜSİAD’ın yalnızca ekonomiyle ilgili bir sivil toplum örgütü değil, Türkiye’nin her yönüyle milli ve yerli duruşunun hikayesinin içerisinde kayda değer bir figür olduğunu açıklama ederek şunları kaydetti:
“İnşallah yarınlara daha güvenle, daha inanarak bakacağız. zaman zaman yaşadığımız sorunlar oldu, bugünlere kolay gelmedik. Bugünlere geleceğimize kimse inanmıyordu. Kimse bugünlere geleceğimizi beklemiyordu. Beklenenlerin de üstünde gelişme kaydeden, gelişen, kalkınan, her yönüyle bölgesel ve global bir baskı haline gelen Türkiye var. Herkes bundan hoşnut değil, memnun olmalarını da beklememek lazım. O açıdan Sayın Cumhurbaşkanımızın ülkemize, milletimize, bu coğrafyaya, bu bölgeye katmış olduğu fazla müstesna değerler var. İnşallah hep beraber, milletçe, sivil toplum örgütleriyle, hükümetiyle Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde karşılaştığımız sorunları bugüne dek nasıl aştıysak, inşallah şu dönemde de karşılaştığımız sorunları her zaman beraber aşacağız, ona inanıyoruz.”
MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan da Türkiye’nin dünya sahnesindeki her alanda gücünü artırdıkça saldırıların da o oranda arttığını vurgulayarak, “MÜSİAD, idare sistemine ve hesaplı modele olan inancını defaatle dile getirmiştir. Mesajımız gayet nettir. Sonucu ne olursa olsun Sayın Devlet Başkanımızın ve ekonomi yönetimimizin arkasındayız, elimizi taşın altına koymaya hazırız.” dedi.
Açılış programına Bayburt Valisi Ali Hamza Güreşçi, AK Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, AK Parti Bayburt İl Başkanı Fatih Yumak, MÜSİAD Bayburt Şube Başkanı Erdal Şentürk, MÜSİAD yönetim kurulu üyeleri ve bir takım şube başkanları ile meslek adamları da katıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER