SON DAKİKA

Haber Rizem

Milletvekili Aydemir’den Narman Buluşması

Milletvekili Aydemir’den Narman Buluşması
Bu haber 29 Ağustos 2018 - 15:00 'de eklendi ve 119 views kez görüntülendi.

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Toprağının her zerresi İla’yı Kelimetullah yolunda devleti ebed müddet imanıyla can adama şerefine erişmiş şüheda abideleriyle betimleme edilen Anadolu, Milli irade şuuru, 30 Ağustoslarda ifade bulan Çanakkale ve Aziziye ruhunun eseridir. Ölümsüz Türk Yurdu Anadolu bizim mana mimarlarımızın gönül tasviridir’ dedi.

AK ÖNDERLE 2071’LERDE BULUŞMA AZMİ

Mübarek Anadolu Coğrafyası’nın iki taraflı bir ulusal duruş, müşterek bir kararlılık adresi olduğuna kayıt düşen Milletvekili Aydemir, ‘Ahmet Yesevi’nin duasına mazhar Alperen Gazi Dervişlerin, Anadolu Bacılarının itibar ve izanını en beliği biçimde küresel idrake söyleten ulusal irade Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile 2023’lere yürümek, 2071’lerde buluşmak azminde. Narman’da bu halet en beliğ biçimde yaşanıyor. Müteşekkiriz’ değerlendirmesini yaptı.

AYDEMİR NARMAN’IN KONUĞUYDU

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Erzurum’da yürüttüğü ‘Hedef 2023’ çalışmaları dahilinde Narman’ın konuğu oldu. AK Parti İlçe Başkanı Metin açık fikirli, Belediye Başkanı Yücel Ahmet işleyen ve AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleriyle istişare eden Milletvekili Aydemir, ilçe eşraf ve esnafıyla buluştu, kanaat önderleriyle gündeme dair meşverette bulundu.

GÜNDEME DAİR TESPIT PAYLAŞIMI

Milletvekili Aydemir Narman buluşması kapsamında AK Parti ilçe Başkanlığında gündeme dair beklentiler üstüne tespitleri aldı. 2019 Mart ayında gerçekleştirilecek olan lokal seçimlere değgin teklif, Narman Belediyesi vizyonuna ait sağduyu, AK iktidarlar döneminde kaydedilen yatırımlar ve dolar üzerinden yapılan küresel ihanet oyununun ele alındığı görüşmede, Narmanlı dadaşların milli duruşlarına övgüde bulunuldu.

SÜMMANİ BABA’YA RAHMET

Aydemir, ‘Narman Erzurum’un tarih ve mana duraklarından bir aziz mekan. Sümmani Baba gibi onlarca mana eriyle bir yüksek değerler adresi. Ak Parti ilçe başkanlığımızı ziyaretle, gayretlerine teşekkür edip, ak iyi kalpli kardeşlerimizle yakında olacak olan lokal seçimleri ve mevcut hali istişare ettik. Narman’ın 2023 sürecindeki beklentileri üstüne görünüm alış verişinde bulunduk.’ açıklamasını yaptı.

AYDEMİR’DEN YEREL YÖNETIM İSTİŞARESİ

Narman buluşması kapsamında ilçe Belediye Başkanlığında ağırlanan Milletvekili Aydemir, Başkan Yücel Ahmet İşleyen ve AK heyetle Narman ekonomisi üzerine değerlendirmelerde bulundu. Erzurum’un bütün ilçelerinde Büyükşehir Belediyesinin yatırımlarının bulunduğuna sinyâl eden Milletvekili Aydemir, ‘Bütün ilçelerimizde Büyükşehir Belediyemizin heybetli hizmetleri var. Sayın Sekmen’le İl bazında eserlerle ifade edilen AK Belediyecilik anlayışı Narman’da da karoser buluyor. AK Partili her belediye 24 saat büyük çabayla çalışıyor. Narman Belediye, Başkanı Sayın işleyen de AK Belediyeciliği yatırım ve hizmetlerle ilçesinde ortaya koyan, nefsini Narman’ın açıklama ettiği değerlere adayan AK dava mensubu. Ziyaretimizde yapılanları, yapılacakları istişare ettik.’dedi.

NARMAN BELEDİYESİ MARKALAŞMA ATILIMI

Narman Belediyesinin öncü olduğu ‘Marka ilçe Konsepti’ çalışmalarına değinen Milletvekili Aydemir, ‘Yerel ürünleri marka haline getirip ülke geneline hatta bütün dünyaya ihraç, takdire şayan bir egzersiz. Narman Belediyemizin inovatif ürün girişimleri, yetkin ve iyi kalpli çalışanlarla ciddi mesafe alıyor. Memnuniyetimizin sınırı değil. Teşekkür ediyoruz.’diye konuştu.

AYDEMİR NARMAN ESNAFIYLA İSTİŞARE ETTİ

Narman esnafını ziyaret ederek, gündeme ilişkin sohbetlerde yer alan Milletvekili Aydemir, ‘Esnaf ve yurttaş ziyaretlerimizi Narman’da da sürdürdük. 24 Haziran’daki desteklerine şükran sunup taleplerini dinlemek; dualarını edinmek bizim için vazife içinde nimete gark almak gibi. AK Parti ‘ye ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hürmet ve sevgilerinin hududu yok. Rabbim cümlesinden razı olsun.’ değerlendirmesini yaptı.

RABİA DUASI

AK Parti heyetiyle birlikte Narman Şehitliğini ziyaret eden Milletvekili Aydemir, şüheda indinde rabia niyazı, devletin dirliği, milletin birliği dualarını paylaştı. Aydemir, ‘Şehitlikler, milletimizin itibar sayfaları. ziyarete gitmek, vatan için can verme yüksekliğine eren yiğitlerimizin ruhlarına yakın durmak en esaslı görevlerimizden. Narman şehitliğimizde de bu maksatla okuduk; yenilendik. Onları, rahmetle minnetle anıyoruz.’dedi.

GENÇ NÜFUSUMUZ SİGORTAMIZ

İlçe ziyaretlerinde çocuk ve gençlerle buluşmaya öncelik veren Milletvekili Aydemir, Narman’da da çocukların masumiyetlerine iki taraflı oldu. ‘Çocuklar milletimizin geleceğini ifade ediyorlar.’diyen Aydemir, ‘Genç nüfusumuz sigortamız hükmünde. Ziyaretlerimizde kucaklayarak enerji devşiriyor; ulusal bilinci taze zihinlerine zerre miskal de olsa enjekteyi vazife addediyoruz. Narman’da da bu güzel hali yaşadık. Şükürler olsun.’ yorumunu yaptı. – ERZURUM

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER