SON DAKİKA

Haber Rizem

Konut kampanyası seri başladı

Konut kampanyası seri başladı
Bu haber 30 Ağustos 2018 - 17:22 'de eklendi ve 75 views kez görüntülendi.

‘Türkiye İçin Gelir Vakti ’ adı aşağıda başlatılan konut kampanyası çabuk başlayarak ayrıca yatırımcıların, ayrıca de proje sahiplerinin yüzünü güldürdü.

Konut kampanyası hızlı başladı

EMLAK EV 33 PROJESİYLE KAMPANYADA BAŞROLÜ KAPTI

Emlak Konut’un kampanyaya dahil olan 33 projesi ve desteklediği projeler şu şekilde; Adım İstanbul, Avangart, Avrupa Konutları, Avrupark Bahçekent, Avrupark Yaşam, Başkent Emlak Konutları, Büyükyalı, Cer İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları, Idealist Cadde, Karat 34, Koordinat Çayyolu, Körfezkent Çarşı, Köy, Kuzey Yakası, Merkez Ankara, Nevşehir Emlak Konutları, Nidapark İstinye, Kayaşehir ve Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Büro Karat, Mahalle Bahçekent, Sofa Loca, Temaşehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçe- kent, Validebağ, Yeniköy Konakları olarak belirlendi. Bu projelerin yanı sıra KONUDER’in 11 üyesi de bu kampanyaya dahil oldu.

SUR Yapı İstanbul, Antalya ve Bursa’dan 15 projesi, DAP Yapı Validebağ projesi, Teknik Inşa 5 projesi; İstanbul Kadıköy ’deki Concord İstanbul ve Uplife Kadıköy ile Kartal ve Maltepe ’de inşaatı aralıksız YücelPark, Deluxia Park Business, Deluxia Park Rezidans kampanyaya dahil olacak. Ege Inşa, Batışehir, Cer İstanbul ve Kordon İstanbul projeleriyle kampanyaya destek veriyor.

“SATIŞ OFİSLERİNDE 3’ER 5’ER SATIŞLAR YAPILDI”

KONUTDER ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, ev kampanyasının tanıtımı yapıldıktan hemen sonra satışların arttığını belirterek, “Satış ofislerindeki hareketlilik yükseldi. Telefonlar kilitlendi, satmak ofislerinin trafiği 4 kat arttı. Biz birincil gün öğleden sonra satış yaptık. hemen 3 ’er 5 ’er satışlar yapılıyor. Kampanya mükemmel başladı.” dedi.

Konut kampanyası hızlı başladı

KONUTLAR TÜM KAZANÇ GRUPLARINA HİTAP EDİYOR

Keza Elmas, markalı konutlarda geçerli bu kampanyada tüm gelir gruplarına hitap eden konutların bulunduğunu da açıklama etti.

5 BİNDEN POZITIF KIŞI BAŞVURDU

Emlak Ev GYO şu ana dek en fazla istek alan firmalardan biri oldu. Şirket göre verilen bilgilere göre ilk 24 saatte 500 bin kişi internet sitesine giriş yaptı. 5 bin kişi telefonla bilgi alırken, 5 binden fazla da formlu kullanım alındı. Bilhassa uygun fiyatlı konutlarda ilk gün satış işlemi de gerçekleşti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER