Fox Tv’den kovulan Murat Güloğlu’nun yeni adresi belli oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fox Tv’de yaptığı skandal yorum sonrasında işine son verilen Murat Güloğlu’nun yeni adresi belli oldu. İzleyiciler tarafından sıkça ekranlara dönmesi gerektiği söylense de Murat Güloğlu artık köşe yazarı olarak karşımızda olacak. Fox Tv’den kovulan Murat Güloğlu artık Hürriyet’te yazacak.

Murat Güloğlu her salı ve cuma günleri Hürriyet’te yazacağını açıkladı. Twitter’da bir video yayınlayan Murat Güloğlu, Hürriyet’te yazacağını böyle duyurdu.

NE OLMUŞTU?

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev hakkında şok ifadeler kullanan Fox TV’ye Azerbaycan’da geçici bir yasak getirilmişti. Geçtiğimiz ay yaşanan bu gelişme üzerine Fox TV’den yeni bir yorum geldi. Kanalın hafta sonu sabah haberlerini sunan Murat Güloğlu, canlı yayında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi Mihriban Aliyeva ile ilgili hoş olmayan bir benzetme yapmıştı.

Murat Güloğlu, İlham Aliyev’in eşi Mihriban Aliyev’i başkan yardımcısı olarak atamasını eleştirmek isterken, “Düşünsenize, Başkan ile yardımcısı aynı yatakta… Tövbe ya Rabbim!” demiş ve bu terbiye dışı yorum büyük tepki görmüştü…

İLİŞKİLİ HABERLER