SON DAKİKA

Haber Rizem

Ankara İçin İsmi Geçen Mansur Yavaş, Ortak Adaylığa Sıcak Bakmıyor

Ankara İçin İsmi Geçen Mansur Yavaş, Ortak Adaylığa Sıcak Bakmıyor
Bu haber 11 Aralık 2018 - 16:45 'de eklendi ve 147 views kez görüntülendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün akşam, adı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçen Mansur Yavaş ile görüştüğü fakat bu görüşmeden Yavaş’ın adaylığına ilişkin bir karar alınmadığı öğrenildi.

KILIÇDAROĞLU İLE YAVAŞ BİR ARAYA GELDİ

Edinilen bilgiye takriben, dün 2019 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe görüşmelerine katılan Kılıçdaroğlu, akşam saatlerinde parti genel merkezine geçti. Kemal Kılıçdaroğlu genel merkezde, daha önce kendisinden randevu talep eden Mansur Yavaş ile bir görüşme yaptı. Bu görüşmeden Yavaş’ın adaylığına ilişkin bir karar alınmadığı ifade edilirken Kılıçdaroğlu, Yavaş’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

ORTAK ADAYLIĞA SICAK BAKMIYOR

Görüşmede Kılıçdaroğlu’nun Yavaş’a İYİ Parti’den adaylığı konusunu sorduğu ancak Yavaş’ın, müşterek aday almak istediği için buna sıcak bakmadığını belirttiği öğrenildi. Parti kaynakları, CHP’deki adaylık yarışının bundan daha sonra Genel Başkan Başdanışmanı ve eski Ankaragücü Başkanı Cengiz Topel Şimşek ile Ankara Kulübü Derneği Başkanı Metin Özaslan arasında geçeceğini kaydediyor.

MÜLÂKAT 1,5 SAAT SÜRDÜ

Cengiz Topel Şimşek, Kılıçdaroğlu’nun bilgisi zarfında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile geçen hafta 1,5 saat süren bir görüşme yapmıştı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER