SON DAKİKA

Haber Rizem

Erdemli Belediyesi’nden Gençlere Spor Desteği

Erdemli Belediyesi’nden Gençlere Spor Desteği
Bu haber 11 Aralık 2018 - 16:45 'de eklendi ve 90 views kez görüntülendi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, çocukların fena alışkanlıklara yönelmesini alıkoymak namına sosyal etkinlik alanları oluşturduklarını belirterek, “Vatana ve millete uğurlu evlatların yetişmesi namına her konuda çocuklarımızı ve gençlerimizi destekliyoruz” dedi.

Tollu, Belediye Spor Merkezi’nde çocuklar için düzenlenen spor eğitimine katıldı. Konuyla ilgili açıklamada yer alan Tollu, vatana ve millete uğurlu evlatlar yetiştirmek için her alanda ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini bildirdi. En önemli vazifelerinden birinin de çocukları kötü alışkanlıklardan korumak olduğunu kaydeden Tollu, eğitimden sanata, kültürden sağlığa her alanda destekleyici çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Çocukların yetişmesi adına lise ve üniversite hazırlık kursları ile anaokulu merkezi kurduklarını da belirten Tollu, “Vatana ve millete bahtı açık evlatların yetişmesi adına her konuda çocuklarımızı ve gençlerimizi destekliyoruz. Bundan sonraki süreçlerde de evlatlarımızın gerisinde olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. – MERSİN

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER