SON DAKİKA

Haber Rizem

AK Parti Malatya Yeni İl Yönetimi Tanıtıldı

AK Parti Malatya Yeni İl Yönetimi Tanıtıldı
Bu haber 29 Ağustos 2018 - 23:16 'de eklendi ve 129 views kez görüntülendi.

AK Parti Malatya il Başkanı İhsan Koca yeni il yönetimini tanıttı.

Mayıs ayında AK Parti Malatya İl Başkanlığına atanan İhsan Koca belirlenen yeni il idare heyeti üyelerini kamuoyuna tanıttı. AK Parti Genel Merkezi göre onaylanan il yönetim kurulu listesi düzenlenen buluşma ile basın mensuplarına tanıtıldı. Bir otelde düzenlenen toplantıda İl Başkanı İhsan Koca il idare heyeti üyelerinin isimlerini tek tek okuyarak basın mensuplarına tanıttı. Programda ilk olarak konuşan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2001 yılında açıklama ettiği ‘hiç bir şey eskisi gibi olmayacak’ ifadesinin bütünüyle gerçekleştiği bir tablonun yaşandığını belirterek, Türkiye’nin dünden çok daha dinç bir şekilde yoluna devam ettiğini söyledi.

Türkiye’nin eski Türkiye olmadığını kaydeden il başkanı Koca ise, “AK Parti Malatya il Teşkilatı olarak birincil günkü heyecan ile çalışmalarımıza devam edeceğiz ve bu heyecanımıza coşku katmak üzere aramıza yeni arkadaşlarımızı destek etmeye çalıştık. Yeni yönetim kurulumuzu oluştururken, AK Parti’ye, Malatya’ya gönül vermiş insanlarla istişarelerde bulunmaya çaba ettik, hiç kimseyi dışlamadık. Fakat hiç kimsenin de etkisi altında kalmadan Malatya’yı kucaklayacak, Malatya’nın her kesimine hitap edecek ve kamuoyunun beklentilerini de karşılayabilecek bir idare listesi oluşturmaya çalıştık.İnşallah isabet etmişizdir” diye konuştu

Yapılan konuşmaların arkasında il başkanı İhsan Koca yeni yönetim kurulu üyelerinin isimlerini bir bir okuyarak basın mensuplarına tanıttı. AK Parti Malatya il Teşkilatı’nın yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

“İhsan Koca (Başkan), Ahmet Cem Erdem, Abdullah Duran, Abdullah Yağcı, Ahmet Çanak, Aydan Yılgın, Ayşegül Ekim, Aytunç Narin, Ceyhun İsa Işıklı, Çetin Aydoğan, Ekrem Dağ, Enes Perçin, Enis Aydoğan, Erdoğan Özpolat, Ergün Paşahan, Ersin Özdemir, Eser Özpolat, Fahrettin Özkaya, Fatih Can, Fatih Doğan, Ferhat Barbar, Fırat Palancı, Hamdullah Pektaş, İbrahim Karaman, İlhan Doğan, İsmail Hakkı Pekel, Kahraman Kavuk, Kamil Biter, Levent Enginol, Mahmut Boyraz, Mahmut Üner Özer, Merve Altuntop, Muhammet Barıştırma Yılmaz, Mustafa Duyar, Namık Gören, Nazlı Çavdar, Nisa İçen, Orhan Barman, Ramazan Bozkurt, Rıdvan Budak, Selami Şimşek, Selami Zorver, Semih Atay, Serpil Altun, Sezai Ertem, Şahin İzciler, Şeyma Saraç, Tuğba Isimsiz, Yurdanur Mut, Zekeriya Çelebi.”

Programa AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca’nın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat,Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile bazı ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı. – MALATYA

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER