AK Parti Düzce İl Başkanı Keskin, Seçim Sürecini Anlattı
- Siyaset

AK Parti Düzce İl Başkanı Keskin, Seçim Sürecini Anlattı

DÜZCE(İHA) – AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Bariz, il belediye başkan adayının eski Bakan Faruk Kısa Ve Öz olduğunu ilçe ve belde belediye başkan adaylarının da 14 Aralık tarihine kadar belli olacağını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Hikmet Bariz parti binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıda tercih süreci ve ilçe ve belde başkan adayları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Hikmet Bariz, AK Parti teşkilatlarının kenetlenerek Mart 2019 seçimlerine doğru kuvvetli bir şekilde yol aldığını belirterek, 2 aydır başlayan seçim sürecinde paha biçilmez aday adaylarının başvuruda bulunduğunu söyledi. Bu süreçte teşkilatların tarafsız bir şekilde dimdik durduğunu söyleyen Bariz, yoğun bir sürecin ardından Düzce için en hayırlı adayın seçildiğini ifade ederek “Bakanımız Faruk Kısa Ve Öz’nün Düzce’de gerçekte çok büyük emeği var. Kendisiyle yol arkadaşlığı yamaktan da büyük iftihar ve itibar duyduğum ağabeyimiz Düzce Belediye Başkan adayı olmuştur. Hayırlı olsun” dedi.

İlçe ve belde belediye adayları ile ilgili de konuşan İl Bakanı Bariz “Sabırlı olmanızı rica ediyorum. Birlikteliği beraberliği 16 yıldır olduğu gibi bundan sonra da sağlayarak, teşkilatların Düzce’de her tarafta zafer anıtını dikeceğiz. İlçe ve Belde başkan adaylarımızda 14 Aralık tarihinde kesin olacak” diye konuştu.

İl Bakanı Hikmet Keskin, bundan sonraki süreçte teşkilatların sahada kapı kapı dolaşacaklarını söyledi. – DÜZCE