SON DAKİKA

Haber Rizem

Rizeli Vatandaşın İneğiyle Olan Sevgi Bağı Şaşırtıyor

Rizeli vatandaşın ineğiyle olan sevgi bağı şaşırtıyor Rize de yaşayan Eray Pehlivan ismindeki vatandaş kendi imkanlarıyla doğumunu gerçekleştirdiği ineği ile olan sevgisi dikkat çekiyorRİZE – Rize de yaşayan Eray Pehlivan ismindeki vatandaşın ineği ile olan sevgi bağı görenleri şaşırtıyor.

Rizeli Vatandaşın İneğiyle Olan Sevgi Bağı Şaşırtıyor
Bu haber 04 Temmuz 2018 - 11:04 'de eklendi ve 160 views kez görüntülendi.

Rizeli vatandaşın ineğiyle olan sevgi bağı şaşırtıyor
Rize’de yaşayan Eray Pehlivan ismindeki vatandaş kendi imkanlarıyla doğumunu gerçekleştirdiği ineği ile olan sevgisi dikkat çekiyor

RİZE – Rize’de yaşayan Eray Pehlivan ismindeki vatandaşın ineği ile olan sevgi bağı görenleri şaşırtıyor.
Rize’nin Çayeli ilçesinde yaşayan 41 yaşındaki Eray Pehlivan, eşi ile birlikte 15 ay önce hobi olarak hayvancılık yapmaya karar verdi. Aldıkları hamile ineği bir yıl besleyen çift, sonrasında ineğin karnında bulunan yavru ineği kendi imkanlarıyla doğurttu. Doğduğu günden beri yavru ineği kendi elleriyle besleyen Eray Pehlivan, ineğinden hiçbir zaman ayrı kalamayacağını ve onunla baba-kız gibi yaşadıklarını ifade etti.
Pehlivan: “Aldığımız ineğin doğumu gece olduğu için veteriner çağıramadık ve kendi imkanlarımız ile doğumunu gerçekleştirdik. Ben doğurttuğum için içime faklı bir heves daha girdi ve o gün bugün baba-kız gibi yaşıyoruz. Doğduğu günden beri sütünü, mamasını, her şeyini elimden yer elimden içer. Genel olarak hayvanları seviyorum. Kedim, köpeğim, kuşum da var. Evimiz de ahıra yakın, yerimizde müsait.”
Pehlivan, ayrıca yavru ineğinden ayrı kalamayacağını belirtti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER