SON DAKİKA

Haber Rizem

Ziya Yılmaz: Acilen ev almanın tam zamanı

Ziya Yılmaz: Acilen ev almanın tam zamanı
Bu haber 29 Ağustos 2018 - 13:08 'de eklendi ve 141 views kez görüntülendi.

Bugün itibariyle başlayan ‘Türkiye için Gelir Vakti!’ ev kampanyası 31 Ekim’e dek devam edecek. Bu kampanya; keza yatırımcıların, ayrıca de proje sahiplerinin yüzünü güldürecek.

Dün Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, bir basın toplantısı düzenleyerek kampanyanın detaylarını aktardı.  DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz ise bugün kampanyayla ilgili manâlı açıklamalarda bulunarak yatırımcıları uyardı.

“YATIRIMLIK MANÂLI BİR FIRSAT”

Kampanyayı değerlendiren Yılmaz; “Bu kampanya ile konut almanın cazibesi daha da artmış durumda. İnsanlara sadece oturumluk yok, bununla beraber yatırımlık manâlı bir fırsat sunuluyor. Bu yüzden derhal konut almanın bütün zamanı.” ifadelerini kullandı.

Ziya Yılmaz: Şimdi ev almanın tam zamanı

“GEÇTİĞİMİZ YIL DA AYNI SEVİYEDEYDİ”

Türkiye’de 2018 ’in ilk 7 ayında 770 bin konutun satıldığını vurgulayan Yılmaz, “Bu rakam geçtiğimiz yıl da benzer seviyelerdeydi. Lakin geçen sene bildiğiniz gibi ev kredi faiz oranları fazla daha düşüktü. Bunun yanında bu sene satılan 770 bin konutta, banka kredili konut satış adedi geçen seneye kıyasla neredeyse 52 bin az. Bu da gerçekten, satışların kayda değer kısmının nakit gücü yüksek markalı konut üreticilerinin kendi finansman yöntemleriyle gerçekleştiğinin en manâlı kanıtı.” diye konuştu.

Ziya Yılmaz: Şimdi ev almanın tam zamanı

“TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYUYORUZ”

Yılmaz; “Validebağ Konakları projemizde taşın altına elimizi koyuyor; Emlak Konut ile birlikte kendi gelirimizden fedakârlık ederek finans maliyetinin kayda değer bir kısmını üstleniyoruz.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER