SON DAKİKA

Haber Rizem

Vatan Caddesi trafiğe kapatıldı

Vatan Caddesi trafiğe kapatıldı
Bu haber 30 Ağustos 2018 - 8:39 'de eklendi ve 125 views kez görüntülendi.

30 Ağustos Başarı Bayramı ve Galibiyet Haftası’nın 96. yıl dönümünde bugün Vatan Caddesi’nde yapılacak olan kutlama etkinlikleri zarfında, bir takım yolların trafiğe kapatılacağı İstanbul Emniyet Müdürlüğü göre duyurulmuştu.

Sabah saat 07.00 itibariyle Vatan Caddesi ve caddeye bağlanan bütün yollar ilk önce olmak üzere, bazı yolları trafiğe kapattı. Polis ekiplerinin etkinliğin düzenleneceği Vatan Caddesi civarda güvenlik önlemi aldığı görüldü.

İŞTE TRAFİĞE KAPATILAN YOLLAR

Adnan Menderes Bulvarı, Vatan Caddesi gidiş ve gelişler, D-100 istikametinden Vatan Caddesi girişi, 10. Sene Caddesi’nden Vatan Caddesi girişi, Edirnekapı’dan Vatan Caddesi girişi, Oğuzhan Caddesi’nden Vatan Caddesi girişi, Sofular Caddesi’nden Vatan Caddesi girişi, Halıcılar Caddesi’nden Vatan Caddesi girişi, Akdeniz Caddesi’nden Vatan Caddesi girişi, Akşemsettin Caddesi’nden Vatan Caddesi girişi, Ordu Caddesi’nden ve Atatürk Bulvarından Vatan Caddesi girişi, Keçeci Meydan Sokak’tan Vatan Caddesi girişi, Vatan Caddesine meydana çıkan tüm cadde ve sokaklar.

Vatan Caddesi trafiğe kapatıldı

Vatan Caddesi trafiğe kapatıldı

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER