SON DAKİKA

Haber Rizem

Vali Demirtaş: ‘Vatandaşların Kolaylık ve Güvenli En Önemli Önceliğimiz’

Vali Demirtaş: ‘Vatandaşların Kolaylık ve Güvenli En Önemli Önceliğimiz’
Bu haber 02 Eylül 2018 - 13:07 'de eklendi ve 114 views kez görüntülendi.

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, vatandaşların rahat ve güvenliğinin sağlanmasının en manâlı önceliklerinden biri olduğunu söyledi.

Vali Demirtaş, Yarbaşı Şehit Erdoğan Çıtak, 5 Ocak Şehit Veli Ataşçı, Akıncılar, Cumhuriyet, Sarıçam, 100. Yıl Şehit Rüştü Bayram ve Fatih Polis Merkezi Amirliklerini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Güvenlik merkezlerindeki görevlilerden, yan bulundukları bölgenin genel asayiş durumları ve gerçekleştirilen çalışmalar ile polis merkezlerinin ihtiyaçları hakkında detaylı bilgiler bölge Vali Demirtaş, vatandaşların refah ve güvenliğinin sağlanmasının en manâlı önceliklerinden biri olduğunu ifade etti.

Ziyaret ettiği polis merkezlerindeki emniyet mensuplarına, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden ve görevlerinde başarılar dileyen Vali Demirtaş, toplumsal barış ve huzurun tesisi ile vatandaşların güvenliği konusunun en kayda değer öncelikleri aralarında olduğuna dikkat çekti ve kamu otoritesi olarak bu konuda ellerinden gelen tüm çabayı göstermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi. – ADANA

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER