SON DAKİKA

Haber Rizem

ABD’li model Lili Jasmin, New York sokaklarında çırılçıplak dolaştı ancak kimse onun bu halini fark edemedi.

Lili Jasmin isimli ünlü ABD’li model, Jen Seidel isimli vücut boyama sanatçısı ile bilikte bir sosyal deneye imza attı. Noel temasıyla kendini boyatan ve çırılçıplak dışarı çıkan Jasmin’in çıplak olduğunu hiç kimse fark edemedi.

Jen Seidel profesyonel bir vücut ressamı. Daha önce de kendini boyayarak bir alışveriş merkezine giden kadın, insanların çıplak olduğunu anlayıp anlayamayacağını test etmişti. Şimdi ise ustalığını güzel model üzerinde kullandı ve hiç kimse Jasmin’in çıplak olduğunu anlayamadı.

Dondurucu havada New York sokaklarında dolaşıp insanlarla sohbet eden modelin çıplak olduğunu itiraf ettiği halde buna inanmayanlar oldu.

Jen Seidel’ın tüm işlerini Instagram sayfasından takip etmek mümkün.

Ünlü model sokaklarda çırılçıplak dolaştı ama…

ABD’li model Lili Jasmin, New York sokaklarında çırılçıplak dolaştı ancak kimse onun bu halini fark edemedi. Lili Jasmin isimli ünlü ABD’li model, Jen Seidel isimli vücut boyama sanatçısı ile bilikte bir sosyal deneye imza attı. Noel temasıyla kendini boyatan ve çırılçıplak dışarı çıkan Jasmin’in çıplak olduğunu hiç kimse fark edemedi. Jen Seidel profesyonel bir vücut […]

10 Temmuz 2018 'da eklendi ve kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ