SON DAKİKA

Haber Rizem

Instagram’ın yeni akımı #fallingstars (kayan yıldızlar), tüm dünyadaki starların son dönemdeki gözdesi oldu. Hollywood yıldızları başta olmak üzere milyonlarca Instagram kullanıcısının düşme konseptli farklı fotoğraflarını paylaştığı bu akım, Seda Sayan’ın Londra sokaklarında bir simitçinin önünde kendini yere attığı fotoğrafla yaygınlaştı.

Sosyal medyaya düşen bir #fallingstars paylaşımı ise hem güldürdü hem de “düşerken dikkat edilmesi gereken hususları” gözler önüne serdi. Lüks arabasından inerken düşmüş gibi fotoğraf çektirmek isteyen bir kadının elindeki paralar rüzgarda uçunca ortaya kahkahalık sahneler çıktı.

Düşerken dikkat! Kahkahaya boğan

Instagram’ın yeni akımı #fallingstars (kayan yıldızlar), tüm dünyadaki starların son dönemdeki gözdesi oldu. Hollywood yıldızları başta olmak üzere milyonlarca Instagram kullanıcısının düşme konseptli farklı fotoğraflarını paylaştığı bu akım, Seda Sayan’ın Londra sokaklarında bir simitçinin önünde kendini yere attığı fotoğrafla yaygınlaştı. Sosyal medyaya düşen bir #fallingstars paylaşımı ise hem güldürdü hem de “düşerken dikkat edilmesi gereken […]

22 Eylül 2018 'da eklendi ve 236 views kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ