SON DAKİKA

Haber Rizem

Türkmenoğlu’ndan Siyasi Partilere İadeyi Ziyaret

Türkmenoğlu’ndan Siyasi Partilere İadeyi Ziyaret
Bu haber 10 Eylül 2018 - 13:01 'de eklendi ve 129 views kez görüntülendi.

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Van’da etkinlik gösteren bir takım siyasi partilere iadeyi ziyarette bulundu.

Lokal tercih hazırlık çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Van İl Başkanlığı, bu kapsamda bir takım siyasi partilere iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve idare heyeti üyeleri, siyasi partilere yönelik birincil ziyaretlerini MHP Van İl Başkanlığına gerçekleştirdi. MHP İl Başkanı Salih Güngöralp ve idare heyeti üyeleri kadar oldukça sıcak karşılanan AK Parti heyeti, kentin sorunları hakkında istişarelerde bulundular. MHP’nin ardından HÜDA-PAR’a geçen AK Parti heyeti, burada İl Başkanı Rasim Sayğın tarafından karşılandı. Partilerinin çalışmaları hakkında Türkmenoğlu ve yönetim kurulu üyelerine bilgi veren Sayğın, bu ziyaretin kendileri için manâlı olduğunu dile getirdi. Türkmenoğlu ise görüşmede, Van’ı daha ileri seviyelere taşıyabilmek için yoğun bir çaba sarf içerisinde olduklarını ifade etti. Ardından Büyük Birlik Partisi Van İl Başkanlığı’na geçen AK Parti heyeti, burada İl Başkanı Mevlüt Kaya ve Alperen Ocakları Başkanı Muhammed Nur Kaya göre karşılandı. Şark köşesinde ağırlanan heyete değişik ikramlarda bulunulurken, Van’ın sorunları da aktarıldı. Türkmenoğlu, kendilerine aktarılan sorunların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Devamında Saadet Partisi İl Başkanlığı’na dışarı giden Türkmenoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, burada İl Başkanı Özay İlhan tarafından karşılanarak ağırlandılar. İlhan ziyarette, İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’nun kentte sevilen bir isim olduğunu ve sorunların çözümünde de etkin rol alacağını açıklama etti. Türkmenoğlu ise bu güvenden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaretlerin arkasında görüşlerini ifade eten AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, ilde faaliyet gösteren bambaşka siyasi parti temsilcilerini dinleyerek görüşlerini aldıklarını, yapacakları çalışmalarda bu fikirleri dikkate alacaklarını sözlerine ekledi. Van’ın yaşam kalitesinin daha da artması, sağlanan refah ve güvenin devamı için ellerinden geleni yaptıklarını da vurgulayan Türkmenoğlu, “Van’ımız, hükumetimiz ve devletimizin çalışmaları bir uçtan bir uca bölgede refah adasına dönüşmüştür. Bizler bu huzurun devamı ve ilimizin adalet ettiği seviyeye gelmesi için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Halkımızın da huzurun devamı için bizlere verdiği takviye takdire şayandır. Halkımız, sivil toplum örgütlerimiz ve yöneticilerimizle birlikte bir olacak, iri olacak ve birlikte Van olacağız inşallah” dedi. – VAN

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER