Trabzonspor ’da Kongre Telaşı Başladı!
- Spor

Trabzonspor ’da Kongre Telaşı Başladı!

Bordo mavili ekipte yarın yapılacak seçimle sona erecek herzamanki genel kurulda, başkan Ahmet Ağaoğlu seçime tek namzet olarak girecek.

Genel kurulda, 7102 üyenin oylamaya katılma hakkı bulunuyor. Karadeniz temsilcisinin 51 yıllık tarihinde 46. yönetim kurulu belirlenecek. Seçilecek idare, 3 yıl baştan başa tayin alacak.

Tek listenin yer aldığı genel kurula üyeler yeterince ilgi göstermezken, genel komite Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu’nun konuşmasıyla başladı. Oy çokluğuyla kongre divan başkanlığı görevine Ali Sürmen getirildi. Ardından bütün şehitler için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Kongrede bugün, bordo mavili idare kurulunun yönetimsel ve parasal raporları, denetleme kurulu raporu açıklanarak, görüşülecek. Arkasında da yönetim kurulunun ibrası üyeler kadar oylamaya sunulacak.

Yarın saat 10.00’da başlayacak genel kurulda ise seçime tek aday olarak giren Ahmet Ağaoğlu’nun konuşması sonrası üyeler oylarını kullanacak. Oy verme işlemi saat 17.00’de sona erecek.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.