Ronaldo'nun İfadesi Ortaya Çıktı: Bana Dokundu
- Spor

Ronaldo’nun İfadesi Ortaya Çıktı: Bana Dokundu

Kathryn Mayorga isimli Amerikalı bir bayan 2009 senesinde Ronaldo’nun Las Vegas’taki bir otelde kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia etmişti. Alman Der Spiegel dergisi, olayın sonrasında Eylül 2009’da Ronaldo’nun olayla alakalı sorgulama sırasında verdiği ifadeyi ele geçirdi.

“MAYORGA’NIN BEDENİNDE BAZI MORLUKLAR OLUŞTU”

İfadelerde Mayorga, “Hanımefendi C”, Ronaldo da “X” olarak isimlendiriliyor. İfadeye göre Ronaldo’ya “o gece neler olduğu” sorulduğunda Portekizli şöyle cevap verdi: “Onunla beraber olduk. Aslında istemediğini açıklama ediyordu lakin ceset dili bunun bütün tersini söylüyordu. Peşinde onunla beraber olmayı sürdürdüm. Birazcık kabaydı. O esnada vücudunda bir takım morluklar meydana geldi. Tüm bu olaylar yaşanırken o “Bunu yapma” demeye devam ediyordu.”

“BİRLİKTE OLMAMIZIN UYGUN OLMADIĞINI SÖYLEDİ”

Yine aynı ifadeye tarafından Ronaldo genç kadından özür diledi. Gene aynı belgelere kadar avukatın “Sen ne söyledin, Bayan C ne dedi?” sorusuna “Şimdilik yeni tanıştığımız için beraber olmamızın uygun olmadığını ifade etti. Lakin buna karşın bedenime dokundu” diye cevap verdi.

“DEFALARCA HAYIR DEDİ”

Ronaldo’nun avukatının “Bayan C. olay sırasında hiç sesini yükseltti mi çığlık attı mı” sorusuna da “Defalarca “hayır” dedi ve durdu” diye yanıt verdi. Olayın bitmesinin arkasından ise Ronaldo genç kadının kendisine “Beni sen zorladın” diye çıkıştığını ve “Sen salaksın, ben diğerleri gibi değilim” dediğini söyledi. Futbolcu, bunun peşinde genç kadından özür dilediğini açıklama etti.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıda kaydırın.