SON DAKİKA

Haber Rizem

Rize’de 19 Mayıs Coşkusu

Rize’de 19 Mayıs Coşkusu
Bu haber 20 Mayıs 2018 - 8:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Rize’de valilik önünde düzenlenen törenlerle kutlandı.

Rize Valiliği önündeki törende, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Atatürk anıtına çelenk koydu, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı söylendi. Rize Gençlik Merkezi görevlileri, işitme engelliler için İstiklal Marşı’nı işaret diliyle okudu.

Kutlama programı kapsamında öğrenciler tarafından çeşitli spor dallarında gösteriler sunuldu.

Valilik binasının çatısında Türk bayrağı açan dağcılar, buradan halatlar yardımıyla indi. Vali Erdoğan Bektaş, sporcuların getirdiği Türk bayrağını öperek teslim aldı.

Öğrencilere yönelik organize edilen yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri verildi.

Programa Vali Bektaş’ın yanı sıra Belediye Başkanı Reşat Kasap, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

rizede--19-mayis-ataturku-anma,-genclik-ve-spor-bayrami-(1).jpgrizede--19-mayis-ataturku-anma,-genclik-ve-spor-bayrami-(2).jpgrizede--19-mayis-ataturku-anma,-genclik-ve-spor-bayrami-(3).jpgrizede--19-mayis-ataturku-anma,-genclik-ve-spor-bayrami-(4).jpg

rizede--19-mayis-ataturku-anma,-genclik-ve-spor-bayrami-(5).jpgrizede--19-mayis-ataturku-anma,-genclik-ve-spor-bayrami-(6).jpgrizede--19-mayis-ataturku-anma,-genclik-ve-spor-bayrami-(7).jpg

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER