SON DAKİKA

Haber Rizem

Rıdvan Eşin; ‘Gençliğin Yenilikçi Fikirlerine Ağırlık Veriyoruz’

Rıdvan Eşin; ‘Gençliğin Yenilikçi Fikirlerine Ağırlık Veriyoruz’
Bu haber 11 Aralık 2018 - 16:42 'de eklendi ve 100 views kez görüntülendi.

AYDIN (İHA) – AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Eşin, çalışma ekibinin içinde bulunan genç arkadaşını doğum gününde yalnız bırakmadı.

Gençliğe büyük tartı verdiklerini gösteren Rıdvan Eşin, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize çizdiği yol haritasındaki 2023, 2051 ve 2071 vizyonlarına belirlenmiş adımlarla yürümek için genç fikirlere ihtiyacımız var. Fırsat verildiği takdirde Türk evlatlarının neler başarabildiğine kanımca bu dönemde yakın şahitlik ettim ve gençlere yönelik büyük projelerim var. Bu davaya baş koyan ve aylardır beraber alıştırma yürüttüğüm ekibimle ne dek gurur duysam azdır. Bizi bir araya getiren bu kutlu dava hak gönül davasıdır. Çıktığımız yolda sevmeden sevilemeyiz, saymadan sayılamayız, her gönülle girmemiz lüzumlu.

Adalet davamdan ve Aydın’ımın değerli halkından aldığım güçle azmin zaferine inanan bir ruh ile çıktığımız bu yol uğruna Aydın’ımızın her bir köşesine bir gül ayrılmak için durmak değil yola devam dedik” ifadelerini kullandı. – AYDIN

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER