SON DAKİKA

Haber Rizem

Oda Başkanından CHP’li Vekile: ‘Hükümeti Eleştirmekle Bir Yere Varılmaz, Siz İcraatlarınızı Anlatın’

Oda Başkanından CHP’li Vekile: ‘Hükümeti Eleştirmekle Bir Yere Varılmaz, Siz İcraatlarınızı Anlatın’
Bu haber 11 Eylül 2018 - 20:23 'de eklendi ve 161 views kez görüntülendi.

CHP Parti Meclisi Üyesi İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti. Emecan’ın ekonomik durumdan bahsederken hükümeti eleştirisi sırasında Otelciler ve Kahveciler Odası Başkanı Osman Ataseven, “Hükümeti eleştirmekle bir yere varılmaz, siz icraatlarınızı anlatın” dedi.

Düzce’ye gelen CHP Parti Meclisi üyesi İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan ve Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen’in birincil durakları, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı oldu. CHP İl Başkanı İlhan Duru ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği ziyaret sırasında Parti Meclisi Üyesi Emine Gülizar Emecan, Türkiye’nin ekonomik durumunu değerlendirdi. AK Parti’nin 16 takvim iktidarlığı dönemi öncesinde Türkiye Cumhuriyeti’nde hiçbir şey yapılmamış gibi bir sezgi oluşturulduğunu savunan Emecan, önceki hükümet dönemlerinde de koskocoman yatırımlar yapıldığının altını çizdi.

Emecan’ın hükümeti eleştirisi esnasında Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Osman Ataseven, “Hükümeti kötüleyerek bir yere varamazsınız” diyerek CHP’nin ortaya icraat koymasını istedi. Ataseven, “Hükümet onu yapmış, bunu yapmamış, hiç enterese etmez. Önemli olan bugün CHP ne katkı maddesi verebilir, milletin önüne ne getirebilir. Siz bunu anlatın, hükümeti kötülemekle bir yere varılmaz” dedi.

Emecan ise amaçlarının hükümeti kusur bulmak olmadığını, ülkenin içinde bulunduğu hesaplı krizden çıkması için mücadele verdiklerini söyledi. Partisinin hükümete 13 maddelik bir çözüm önerisi hazırladıklarını söyleyen Emecan, esnaf odalarının da önerilerini almak istediklerini dile getirdi.

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Kayıkçı ise, idareli sıkıntının iç pazarda olduğunu ihracatta bir bezginlik yaşanmadığını dile getirdi. – DÜZCE

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER