SON DAKİKA

Haber Rizem

NUN Okulları Lisesi’nin yeni müdürü Hikmet Konar oldu

NUN Okulları Lisesi’nin yeni müdürü Hikmet Konar oldu
Bu haber 06 Ağustos 2018 - 12:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Güçlü eğitim kadrosunu 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının anında öncesinde daha da yükseltmek isteyen NUN Okulları bu amaçla manâlı bir adım attı. İstanbul Erkek Lisesi Müdürlüğü görevini yürüten Hikmet Konar, NUN Okulları Lisesinin yeni müdürü oldu.

“ULUSAL VE ULUSLARARASI ARENADA MISAL BİR MEKTEP DÜŞ EDİYORUM”

NUN Okulları Lisesi müdürü Hikmet Konar “Dünyaya söyleyecek sözü olan bir gençlik yetiştirmek için” NUN Okullarını tercih ettiğini söyledi. Konar, “Gelenekleriyle kendinden söz ettirecek, ulusal ve milletlerarası arenada başarılarıyla misal olacak bir okul hayal ediyorum.” dedi.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının; tüm öğrenciler, veliler, eğitimciler ve özellikle NUN ailesi için başarılarla batmış geçmesini temenni eden Konar; “Bu eğitim ve öğretim yılında NUN ailesinin bir ferdi olduğu için de hem mutlu olduğunu” sözlerine ekledi.

“DÜNYAYI YÖNETME BECERİSİNE SAHİP BİR GENÇLİK İDEAL EDİNİYORUM”

Hikmet Konar ’ın son olarak öğrencilerine de bir mesajı var: “Dünyayı yönetme becerisine sahip bir gençlik ideal ediniyorum. Öğrencilerimden isteğim sanattan spora, akademik çalışmalardan, sosyal faaliyetlere değin çoğu alanda yılmadan çalışmaları, çabalamaları ve bu ülkenin değerleriyle armoni içerisinde faaliyet yürütmeleridir.”

HİKMET KONAR KİMDİR

NUN Okulları Lisesinin yeni müdür Hikmet Konar, lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlamış, yüksek lisansını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde yapmıştır. Doktorasına Democritus Unıversity of Thrace ’de devam etmektedir.

Egzersiz hayatına 2001 yılında Plevne Lisesi ’nde Müdür Başyardımcısı olarak başlayan Konar, 2015 yılına dek değişik okullarda Müdür Vekili olarak devir almıştır. 2015 yılından bu yandan İstanbul Erkek Lisesi Müdürlüğünü yürütüyordu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER