SON DAKİKA

Haber Rizem

Nihat Doğan’a sevgilisi sahip çıktı

Nihat Doğan’a sevgilisi sahip çıktı
Bu haber 11 Eylül 2018 - 9:04 'de eklendi ve 186 views kez görüntülendi.

Türkücü Nihat Doğan 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla dün gözaltına alındı. Doğan ifadesinin arkasından serbest bırakıldı.

Kızların ailesinin iddiasına kadar, Nihat Doğan çocukları evine eğlence ederek harçlık vermeye çalıştı. Ailenin şikayeti üstüne polisle beraber aile Doğan’ın evine gitti oysa Nihat Doğan’a ulaşılamadı. Sonrasında kızlar ve ailesi Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Ailenin şikayeti üzerine Nihat Doğan ilerleyen saatlerde polis merkezinde açıklama verdi. İfadenin gerisinde ise savcılık talimatıyla bağımsızlık bırakıldı.

“EVLADIMI EVLADIN GİBİ SEVDİN”

Nihat Doğan’ın survivor’da tanışıp aşk yaşamaya başladığı Birsen Bekgöz, Instagram sayfasında paylaştığı mesajla sevgilisine sahip çıktı:  “Dürüstlüğünü sevdim, korkusuz olmanı; evladımı evladın gibi görmeni sevdim. Yalansızsız dolansız, net oluşunu; adam gibi adam olmanı sevdim. Kuyunu kazmak isteyenler var ya, Allah ’ın izniyle kendi kuyularına elbet düşeceklerdir. Bu dünya yalan dünya derler ya; merak etme var bunun ucunda öbür dünya

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER