SON DAKİKA

Haber Rizem

Muharrem İnce ’den Kılıçdaroğlu’na: Beni çağırmadı

Muharrem İnce ’den Kılıçdaroğlu’na: Beni çağırmadı
Bu haber 30 Ağustos 2018 - 6:38 'de eklendi ve 158 views kez görüntülendi.

İnce, CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında bugün yapılan ve 24 Haziran seçimlerinin değerlendirildiği PM toplantısına ilişkin, Twitter hesabından açıklamada bulundu.

“ZIYAFET ETMEMEK SORUN, YALAN AYRI BİR SORUN”

Seçimden 66 gün sonradan tercih sonuçlarını değerlendirmek nedeniyle PM toplantısı yapıldığını andıran Muharrem İnce, “Bu toplantıya cumhurbaşkanı adayını ağirlama etmemek sorun, toplantıda yalan söylemek bambaşka bir sorun. Seçimden sonra beni ağirlama etmiş fakat ben gitmemişim. Benim olmadığım yerde şiddet durumdan kurtulmak için yalana kullanmak koltuk sevdası yok de nedir? Ben partiliyim ziyafet gelseydi iki elim kanda olsa giderdim.” ifadesini kullandı.

Muharrem İnce ’den Kılıçdaroğlu'na: Beni çağırmadı

“VAH PARTİMİZİN VE ÜLKEMİZİN HALİNE”

İnce şöyle devam etti:

“Bu buluşma tercih sonuçlarını değer biçmek nedeniyle yapılmış ise Cumhurbaşkanı adayı misafir etme edilmeliydi. Cumhurbaşkanı adayı hakkında yalan konuşmak için düzenlenmişse vah partimizin ve ülkemizin haline.”

“YEMEĞİN SAATİNİ TELEVİZYONDA ÖĞRENDİM”

Muharrem İnce, seçimlerin ardından Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile yediği yemek yemek ve sonrasında yaptığı talimatlar üzerine kendisine yöneltilen eleştirilere de cevap verdi.

İnce, şunları kaydetti:

“Yediğimiz yemeğin saatini televizyonda geçen daha alçak yazıdan öğrendim, yemeğin saatini ve yerini basına ben söylemedim, basını oraya ben davet etmedim, yemekte konuşulanları basına söylemekle suçluyorsunuz. O yemeğe basın ilgisini çeken sizsiniz. O yemek sayenizde herkesin bildiği, herkesin merak ettiği bir yemek yemek haline geldi. Konuşulanları niye açıklamışım? Ne açıklayacaktım menüyü mü? Bana oy veren 15 milyona karşı sorumluluğum var benim.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER