SON DAKİKA

Haber Rizem

Milletvekili Erdoğan’dan Zafer Bayramı Kutlaması

Milletvekili Erdoğan’dan Zafer Bayramı Kutlaması
Bu haber 28 Ağustos 2018 - 18:51 'de eklendi ve 120 views kez görüntülendi.

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Başarı Bayramı sebebiyle yaptığı açıklamada, “30 Ağustos Zafer Bayramı milletimizin canından daha aziz bildiği vatan topraklarında bağımsız yaşama iradesinin bütün dünyaya ilanıdır” dedi.

Milletvekili Erdoğan açıklamasında, “İstikbalini koskocoman mücadeleler neticesinde kanıyla, canıyla şampiyon Türk Milleti’nin bu haklı gururu kutlu olsun.

Bu galibiyet Vatanımıza göz diken ve topraklarımızı işgale kalkışan devletlere bunun hiçbir süre gerçekleşemeyeceğini göstermiş Aziz Milletimiz bu zaferle, bağımsızlığından vazgeçmeyeceğini, bayrağımızın dünya var olduğu sürece gönderden indirilemeyeceğini tüm dünyaya bir defa daha bildiri etmiştir.

Kurtuluş savaşımızın öteki destanları gibi, Başkomutanlık Meydan Muharebesi de bir milletin tüm dünyaya aleyhinde onurunu, şerefini, namusunu ve bağımsızlığını kanının en son damlasına dek nasıl koruduğunu belirten emsalsiz bir direniş ve şahlanış destanıdır. 30 Ağustos Başarı Bayramı milletimizin canından daha aziz bildiği vatan topraklarında egemen yaşama iradesinin bütün dünyaya ilanıdır.Bu milleti savaşlarla yıkamayanlar hesaplı saldırılarla, hain terör saldırılarıyla, kurulan çetelerle de yıkamayacaklardır. Türkiye Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğü dünya durdukça devam edecektir. Bu millet denge unsuru olarak var olacak, var olduğu sürece de varlığından, birliğinden ve dirliğinden asla taviz vermeyecektir. Bu düşüncelerle 30 Ağustos Başarı Bayramı’nın 96. yıldönümü dolayısıyla bu topraklarda hür ve kendi bayrağımız altında yaşamamızı kanları ve canları pahasına karşılayan Aziz Türk Milletini, Gazilerimizi ve Kahraman Silahlı Kuvvetlerimizin bütün mensuplarını kutluyor, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk edinmek üzere tüm aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi minnetle yad ediyorum” dedi. – GAZİANTEP

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER