SON DAKİKA

Haber Rizem

MHP’li Avşar’dan Yerel Tercih Değerlendirmesi

MHP’li Avşar’dan Yerel Tercih Değerlendirmesi
Bu haber 08 Eylül 2018 - 14:38 'de eklendi ve 243 views kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, 2019’da yapılacak olan lokal seçimlerde Büyükşehir Belediyesi için adaylığının şuan için laf konusu olmadığını söyledi.

Göreve geldikten sonradan tüm teşkilat üyeleri ile birlikte başarılı bir çalışmaya imza attıklarını ifade eden Avşar, bunun meyvesini de 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde aldıklarını söyledi. MHP’nin Malatya’da 16 yıl aradan sonradan milletvekili çıkardığını kaydeden Avşar, “Bizler teşkilat olarak en hoş şekilde çalışmalarımı yaptık, birlik ve beraberliğimizi defalarca muhafaza ederek başarılı olduk” ifadelerine yer verdi.

Tüm mevki ve makamlarının gelip geçici olduğunu dile getiren Avşar, “Önemli olan başta Allah’ın rızasını kazanarak, Allah’ın hoşuna dışarı giden işler yapmaktır. Daha sonrada vatandaşlarımızın sorunlarını dertlerini dinleyerek onlara çözüm noktasına ulaşmaktır” dedi.

Önümüzdeki Mart 2019 Yerel seçimleri ile ilgili de hazırlıkların sürdüğünü ve yarın seçim olacak gibi tekrar tekrar hazır olduklarının altını çizen Avşar, MHP’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için ise şuan için adaylığının laf konusu olmadığını belirtti. Kendilerini ziyarete gelen vatandaşların da kendilerine büyükşehir adaylığı için ısrar ettiğini ifade eden Avşar, “Halkımız bizleri ziyaretlerinde çalışmalarımızı takdir ediyor, başarılı çalışmalara imza attığımızı belirtiyorlar. Lokal seçimlerde MHP adayı olarak Malatya Büyükşehir Belediyesinde aday olarak bizleri görmek istediklerini söylüyorlar fakat şuan için böyle bir düşüncemiz olmadığını söylüyoruz” şeklinde konuştu.

Genel Merkezin takdirleri doğrultusunda adaylık sürecinin belirleneceğini kaydeden Avşar, “Teşkilatımızın başındayız, bu kutsal davanın, mübarek davanın şerefli, şerefli, vazifesinde bulunmaktayım. Bundan büyük haysiyet ve iftihar duyuyorum, Şuanda partime hizmet ediyorum. 5 Kasım’da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanlığına seçildikten sonradan, hiç durmaksızın çalışmalarımızı yaptık. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik, onların sorunlarına bir nebzede olsa çözüm bulduk, olmaya da devam ediyoruz” diye konuştu. – MALATYA

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER