SON DAKİKA

Haber Rizem

Isıtma giderlerinde yüzde 30 ’luk enerji tasarrufu

Isıtma giderlerinde yüzde 30 ’luk enerji tasarrufu
Bu haber 25 Aralık 2018 - 1:16 'de eklendi ve 1.585 views kez görüntülendi.

Dijitalizasyonun öncde gelen markası Siemens, geliştirdiği yeni nesil Akıllı Termostat ile ısıtma maliyetlerinden tasarruf ettiriyor. Yapılan şirket duyurusuna tarafından apartman daireleri, öğrenci yurtları ve diğer bütün mesken alanlarında bulunduğu ortama en yerinde iklimi tespit ediyor. ‘Yeşil Yaprak’ özelliği bir uçtan bir uca enerji tüketimini optimize eden akıllı termostat, uzakta kontrolü, kullanım arayüzü ve kullanıcı dostu tasarımı ile öne çıkıyor. 

İdeal iklim koşulları
Isıtma uygulamalarının daha profesyonel denetleme ve otomasyonu için tasarlanan Akıllı Termostat, sıcaklık, nem, parlak, yakın olma, varlık ve hava kalitesi sensörleri ile çevresini algılayarak ortamın analizini yapıyor. Üzerindeki 6 adet algılayıcı tamamen standart bir internet bağlantılı termostattan çok daha fazlasını sunan Siemens Akıllı Termostat, bulunduğu ortamdaki değişikliklere sürekli adapte olarak kullanıcılar için defalarca en yerinde iklim koşulları ve en yüksek konforu sunuyor.

Uzaktan yoklama
Zeki Termostat uygulaması baştan sona mobil cihazlar üzerinden de ulaşılabilen sistem, her lahza her yerden yoklama ve takibe olasılık sağlıyor. Kullanım doğruca ayrı modlar ayarlanabiliyor, nem seviyesi izlenebiliyor ve iç mekânın hava kalitesi ölçülebiliyor. Başvuru baştan sona hem Zeki Termostatın kontrolü kolaylaşıyor ayrıca de yaşam alanları, konfor sağlayacak şekilde ayarlanıyor.  

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER