SON DAKİKA

Haber Rizem

Göksel: Beni senelerdir depresyonda sanıyorlar

Göksel: Beni senelerdir depresyonda sanıyorlar
Bu haber 31 Ağustos 2018 - 10:40 'de eklendi ve 131 views kez görüntülendi.

Yoğun geçen yaz konserlerinden fırsat bularak Göcek ’te tatil yapan Göksel, tatil sonrası birincil konserini Antalya ’da verdi.

“ÖZGÜRLÜKTEN BAHSEDİYOR”

Antalyalıları selamlayan şarkıcı, “Hepimiz için kıymetli, fazla özel günde bir arada olduğumuz için, Antalya ’da olduğum için kendimi çok mutlu hissediyorum. Bayramımız kutlu olsun” diyerek sevenlerinin bayramını kutladı. Bir şarkıyı seslendirdikten sonradan konseri izleyenlere seslenen Göksel, “Bakmayın şarkı yalnızlıktan bahsediyor. Ama aslında özgürlükten bahsediyor. Bu hayatta özgürlüğümüzden daha değerli diğer bir şey yok. Yani ben en azından öyle düşünüyorum” diyerek, özgürlüğün önemine değindi.

“SİZİ DEPRESYONA SOKMAK İSTEMEZDİM”

Kıvrak dansları ile izleyenleri büyüleyen Göksel, hissi şarkıları ile de hüzünlendirdi. Hayranlarına, “Sizi depresyona sokmak istemezdim. Ama benim yazdığım şarkıların bazıları sizi oldukça depresyona sokuyor, biliyorum. Acilen birini daha söyleyeceğim, mecburum. Beni yıllardır maalesef depresyonda biliyorsunuz. Sizce depresyonda mıyım?” diye sordu. ‘Hayır’ yanıtını alan şarkıcı, ‘Hah, hele şükür’ diyerek konserine devam etti.

Göksel: Beni yıllardır depresyonda sanıyorlar

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER