SON DAKİKA

Haber Rizem

Fahri Kasırga ve Bilal Erdoğan Rize’ye Geliyor

Fahri Kasırga ve Bilal Erdoğan Rize’ye Geliyor
Bu haber 14 Mart 2018 - 13:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve TÜGVA Yüksek İstişare Kurul Üyesi Bilal Erdoğan, bazı programlara katılmak üzere memleketleri Rize’ye gelecek.

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve TÜGVA Yüksek İstişare Kurul Üyesi Bilal Erdoğan ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret Bayraktar, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nin 12. Kuruluş yıldönümü etkinlikleriyle TÜGVA Güneysu ilçe temsilciliğinin açılış töreni dolayısıyla 17 Mart Cumartesi günü Rize’ye gelecek.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü, 17 Mart Cumartesi günü Saat: 11.00’de üniversitenin Kongre ve Kültür Merkezinde 12. Kuruluş yıl dönümü kutlama töreni programı düzenleyecek. Kasırga, Erdoğan ve Bayraktar, kutlama törenine katılacak. Tören sonrasında ise RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet toplantısı yapılacak.

Heyet daha sonra ise saat: 16.00’da TÜGVA Güneysu ilçe temsilciliğinin açılış töreni ile burada düzenlenecek etkinliklere katılacak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER