SON DAKİKA

Haber Rizem

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. bölümde Meryem’e büyük şok! EDHO 96. bölüm fragmanı ise

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Heyecanla takip edilen dizinin son bölümünde Meryem hayatının şokunu yaşıyor. Hasta olduğunu öğrenen Meryem şimdi ne yapacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 96. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. bölümde Meryem’e büyük şok! EDHO 96. bölüm fragmanı ise
Bu haber 21 Mart 2018 - 9:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Meryem’e büyük şok! Kalbinden rahatsız… Peki Meryem ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 96. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 95. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır ve Ünal Kaplan’ın gizli düşmanları ortaya çıkarmak için başlattıkları mücadelenin sonuna gelinmiş, başta Hasan’ı bitirmek için yapılan operasyon başarılı geçmiştir. Herkesin tek tek sorguya alındığı günün sonunda varılmak istenen nokta, devletin tüm hainlerden temizlenmesidir. Ne var ki Amerikalılar, onlar için çok önemli olan adamlarının alınmasına karşılık vermekte geç kalmaz. Görevini hakkıyla yerine getirmiş olmanın mutluluğu, abisinin hayatta olduğu gerçeğini öğrenmesiyle ikiye katlanan Ceylan’ın hevesi kursağında kalacaktır. Nihayet gerçek düşmanlarının yüzüne bakma fırsatını yakalayan Hızır da bir dönemin kapanışına sevinemeden, kendini yeni bir hikayenin içinde bulacaktır.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER