SON DAKİKA

Haber Rizem

Dev Şirketin Başkan Yardımcısının Cesedi, Oturduğu Apartmanın Bahçesinde Bulundu!

Dev Şirketin Başkan Yardımcısının Cesedi, Oturduğu Apartmanın Bahçesinde Bulundu!
Bu haber 31 Ağustos 2018 - 11:40 'de eklendi ve 144 views kez görüntülendi.

Rusya’nın başkenti Moskova’da dünyanın en büyük çelik üreticilerinden NLMK’nin AR-GE Bölümü’nden Sorumluluk Sahibi Başkan Yardımcısının cansız bedeni yaşadığı apartmanın aşağı bulundu. Birincil belirlemelere tarafından Cooman’ın pencereden düştüğü açıklanırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

DEV ŞİRKETİN BAŞKAN YARDIMCISININ CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Moskova’da Belçikalı üstteki düzey idareci Bruna Charles De Cooman, belirsiz bir şekilde hayatını kaybetti. Dünyanın en büyük çelik üreticilerinden Novolipetsk Steel’in (NLMK) Araştırma-Geliştirme Bölümü’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak tayin alan De Cooman’ın cansız bedeni yaşadığı apartmanın altında bulundu.

9. KATTAN DÜŞEN ADAMIN ÖLÜMÜ BELIRSIZ BULUNDU

Yaşadığı lüks binanın 9’uncu katında yaşayan 59 yaşındaki De Cooman’ın pencereden düştüğü açıklanırken olayın değişken olduğu ve bir soruşturma başlatıldığı duyuruldu. Belçikalı iş insanının iş arkadaşları ve yakın dostları, geçen yıl bu göreve başlayan De Cooman’ın herhangi bir intihar belirtisi göstermediğini söyledi.

De Cooman’ın çalıştığı şirket Rusya’nın en büyük dört çelik üreticisinden biri olarak biliniyor. Şirket, oligark Vladimir Lisin’e ait.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER