SON DAKİKA

Haber Rizem

Çocuğunu hastaneye getiren husumetlisini vurdu

Çocuğunu hastaneye getiren husumetlisini vurdu
Bu haber 03 Ağustos 2018 - 2:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İ.S., Sakarya ’nın Adapazarı ilçesinde yer alan bir hastaneye çocuğunu götüdü. İ.S.’yi gören husumetlisi silahına davrandı. Başından ve göğsünden vurulan birey tedavi altına alındı.

YAŞAMSAL TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Tabancadan meydana çıkan kurşunlar İ.S. ’nin göğsüne ve başına isabet etti. Yaşanan olay ardından güvenilmez ya da şüpheliler olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı. Ağır zarar görmüş İ.S. ’ye birincil müdahale Bayan Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi ’nde yapıldı. Zarar Görmüş İ.S. sonra Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’ne kaldırılarak ameliyata alındı.

Yaşanan durum sonrasında yaralı İ.S. ’nin hastaneye akın eden yakınları ise sinir krizi geçirdi. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ’ne emrindeki polis ekipleri hastane önünde emniyet önlemleri alarak, olay yerinde incelemelerde bulundu. Polis ekipleri İ.S. ’yi vurup yaraladıktan sonradan kayıplara karışan güvenilmez veya şüphelileri yakalamak için geniş çaplı alıştırma başlattı. Zarar Görmüş İ.S. ’nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Çocuğunu hastaneye getiren husumetlisini vurdu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER