SON DAKİKA

Haber Rizem

Beyonce ikizlerinin doğumunda yaşadıklarını anlattı

Beyonce ikizlerinin doğumunda yaşadıklarını anlattı
Bu haber 08 Ağustos 2018 - 21:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dünyaca ünlü ABD ’li şarkıcı Beyonce ve rap şarkıcısı eşi Jay-Z ikizlerini geçen yaz kucaklarına almıştı. Beyonce, bir dergiye verdiği “Hayatı, Bedeni, Mirası” adlı röportajda ikizlerinin doğumunda yaşadığı afiyet sorunlarını anlatarak ilk kez içini döktü.

36 yaşındaki ABD ’li yıldız, beş yaşındaki kızı Blue Ivy ’yi dünyaya getirdikten sonradan neler yaşadığını şu sözlere anlattı: “Toplumun benim görünümümün nasıl olması gerektiğini konuştuğuna inandım. Üç ay içinde doğum kilolarını saptamak için kendime zorlama uyguladım. Acilen geri dönüp bakınca fazla çılgınca geliyor.”


“İYİLEŞMEK İÇİN ZAMANA İHTİYACIM VARDI”

Gebelik döneminde önemli afiyet sorunları yaşadığını söyleyen ünlü şarkıcı, “Rumi ve Sir ’ü doğurduğum gün 110 kiloydum. Kan zehirlenmesi nedeniyle şişmiştim ve son bir ayı yatarak geçirdim. Benim ve bebeklerimin sağlığı tehlikedeydi, dolayısıyla acil sezaryene alındım. Hastanede haftalarca kaldım. Eşim az kalsın asker oldu ve benim için bir destek sistemiydi. Hayatta kalma modundaydım. Sezaryenden daha sonra çekirdek bölgemi (core) ayrı hissettim. Büyük bir ameliyattı. Bir Takım organlarınız geçici olarak yer değiştiriyor, arada bir de geçici olarak çıkarılıyor. Herkesin bunu anlayacağından muhakkak değildim. İyileşmek için zamana ihtiyacım vardı” dedi.

Beyonce ikizlerinin doğumunda yaşadıklarını anlattı

“KIVRIMLARIMLA BARIŞTIM”

Meşhur şarkıcı röportajını, “İyileşme sürecinde kendimi sevdim, kendime baktım ve kıvrımlarımla barıştım. Bedenimin elde etmek istediği şeyi kabul ettim. Altı ay daha sonra Coachella için hazırlanmaya başladım. Geçici olarak vegan beslendim, kahve, içki ve meyveli içecekleri bıraktım. Sabırlıydım ve kaplı kıvrımlarımla eğlendim. Çocuklarım ve eşim de öyle yaptı” sözleriyle noktaladı.

Beyonce ikizlerinin doğumunda yaşadıklarını anlattı

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER