SON DAKİKA

Haber Rizem

Bakan Ersoy, Kuşadalı ve Didimli Turizmcilerle Bir Araya Geldi

Bakan Ersoy, Kuşadalı ve Didimli Turizmcilerle Bir Araya Geldi
Bu haber 08 Eylül 2018 - 16:40 'de eklendi ve 131 views kez görüntülendi.

Değişik ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kuşadası’na gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Kuşadası ve Didim’deki sektör temsilcileriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.

Sabah Kuşadası’na gelen ve Kuşadası-Efes Kongre Merkezi’nde incelemelerde yer alan Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, ardından Kuşadası ve Didim’de faaliyet belirten sektör temsilcileriyle yemekli bir görüşme düzenledi. Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’in de katıldığı toplantıda sektör temsilcilerinin sorunlarını dinleyen Bakan Ersoy, yeni dönemde Kuşadası ve Didim’e büyük ağırlık verdiklerini belirterek, “Sorunları elbirliği içerisinde ve radikal önlemlerle çözeceğiz. Kuşadası ve Didim’in sorunlarını çözmek için daha sık bu bölgeye geleceğim ve sizlerle beraber olacağım” dedi.

Kuşadası ziyaretine gün boyu devam edecek olan Bakan Ersoy, turizmcilerle yenilecek yemeğin peşinde Kuşadası Limanı’na ziyaret gerçekleştirilecek. Son olarak Kadıkalesi kazı çalışmalarını da uygun inceleyecek olan Ersoy, akşam saatlerinde Kuşadası’ndan ayrılacak. – AYDIN

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER