SON DAKİKA

Haber Rizem

Arabada ağız dalaşı eden karı-koca takla attı

Arabada ağız dalaşı eden karı-koca takla attı
Bu haber 02 Ağustos 2018 - 17:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gazi Bulvarı’nda Şule Çetin yönetimindeki 07 ESP 16 plakalı araba, köprülü katlı kavşaktan indikten sonradan refüjdeki demir çite çarpıp takla attı. Ters duran otomobildeki Şule Çetin ile eşi Mevlüt Çetin, çevredekilerin yardımıyla otomobilden çıkarıldı. Kaza uygun vatandaşların verdiği sandalyede oturtulan Şule Çetin’in polis avuntu etmeye çalıştı.

KAVGA KAZANIN ARDINDAN DA DEVAM ETTİ

Azıcık kendine gelen Şule Çetin, ağlayarak eşi Mevlüt Çetin’e bağırdı. Şule Çetin, “Bana vurma dedim sana, kafama vurma dedim. Arabam gitti” diye ağladı.

Polisler, Mevlüt Çetin’i olay yerinden uzaklaştırırken, kaza yerine çiftin bir yakını koşarak geldi. Mevlüt Çetin, yanına çağırdığı kişiyi her zaman tokatladı. Çetin, Gel buraya, her gün aynı şekilde bizi öldürüyorsun diyerek yakınını dövdü. Polisin araya girmesiyle ağiz dalaşi sona erdi.

Çetin çifti ve yakınları, bir zaman sonradan diğer bir otomobille durum uygun uzaklaştı.Kazayı görebilen Kâinat Bulutu, “Vasıta hızlıydı, eşiyle tartışıyordu. Birbirlerine bağırıyorlardı. Dengesini kaybetti ve refüje çaprtı. Çarptıktan sonra takla attı. İçinden biz çıkardık.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER