SON DAKİKA

Haber Rizem

Annesine gitmek istemeyen kızı zorla babasından aldılar

Annesine gitmek istemeyen kızı zorla babasından aldılar
Bu haber 29 Ağustos 2018 - 11:00 'de eklendi ve 186 views kez görüntülendi.

İstanbul Bağcılar ’da yaşayan Metin Çorlu, geçtiğimiz senelerde eşine boşanma davası açtı. 5 yıl süren duruşma boyunca kızının velayeti geçici olarak anneye verildi.

Bu zaman kapsamında kızıyla zaman zaman görüşen baba Metin Çorlu, açtığı dava ile yaz tatilinde kızının bir ay kendisinde kalması hakkını kazandı.

GİTMEK İSTEMEDİ, CEBREN GÖTÜRÜLDÜ

Bir aylık süre sonunda ayrılamayan baba kız, eski eşin açmış olduğu icra davasıyla ayrılmak zorunda kaldı. Minik Yağmur, ağlayarak gitmek istemediğini açıklama etmesine karşın, annesi, polis ekipleri, icra memurları ve pedagog eşliğinde babasından alındı.

Baba ve kızın ayrılmamak için verdiği mücadele ve yakarışları ise görenlerin yüreğini dağladı.

Annesine gitmek istemeyen kızı zor kullanarak babasından aldılar

“BEN MÜLK MIYIM”

Kendisini almaya çalışan annesine de tepki gösteren küçük Yağmur “ben mülk mıyım” diyerek bağırarak babasına sarıldı. Annesinin tüm çabalarına karşın babasının kucağından inmeyen Yağmur, “Baba beni bırakmayacaksın yok mi” diyerek uzun zaman gözyaşı döktü.

Annesine gitmek istemeyen kızı zorla babasından aldılar

ANNESİNE TESLİM EDİLDİ

Memurların ısrarı üzerine kızı ile birlikte evinden aşağı inen baba Metin Çorlu, “Zorla götürüyorlar seni kızım. Bu ülkede böyle” diyerek duruma isyan etti. Metin Çorlu ve kızı Yağmur, sonunda polis aracına binerek karakola gitti. Karakolda Yağmur annesine teslim edildi.

Baba Metin Doğan, kızının velayetini olmak için gereken her türlü mücadeleyi vereceğini ifade etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER