AK Parti'nin Elazığ Başkan Adayına Hevesli Karşılama
- Siyaset

AK Parti’nin Elazığ Başkan Adayına Hevesli Karşılama

Hizmet yaparken önceliğinin insanların refahı ve huzuru olacağını gösteren AK Parti Elazığ Belediye Başkan adayı Şahin Şerifoğulları, “Huzurlu insanların yaşadığı bir yere hizmet getirmek fazla daha basit olacaktır. Devir yapacağımız zaman içerisinde önceliklerimizden biri de hiç şüphesiz ilimizi bütün olarak düşünmek olacaktır” dedi.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan adayı Şahin Şerifoğulları bugün Elazığ’a geldi. Havalimanında partililer göre büyük bir coşkuyla karşılanan Şerifoğulları, düzenlenen konvoyla şehir halkı turu yaptı. Ardından AK Parti İl Başkanlığına geçen Şerifoğulları, burada oluşturacağı araştırmalar hakkında veri verdi. Memleketin her karış toprağında ayak izi olan biri olarak görevini layıkıyla yapacağını dile getiren Şerifoğulları, “Milletvekillerimiz, teşkilatımız ve halkımızla birlikte ilimizi hesaplı, sosyal ve kültürel bölge öncelikle almak üzere tüm alanlarda hizmet edeceğiz. Gelişmiş bir Elazığ oluşturabilmek adına çalışmalarımızı yapacağız. Yapacağımız her işten önce mutlaka akıl alış verişinde bulunacağız. Profesyonel bir ekiple çalışacağız. Bundan sonraki süreçte de nasip olursa profesyonel bir ekiple ilimizi hoş yerlere getireceğiz” dedi.

Hizmet yaparken önceliğinin insanların refahı ve huzuru olacağını ifade eden Şerifoğulları, “Huzurlu insanların yaşadığı bir yere hizmet getirmek çok daha basit olacaktır. Tayin yapacağımız zaman içerisinde önceliklerimizden biri de hiç kuşkusuz ilimizi tam olarak göz önünde bulundurmak olacaktır. Elazığ’ın tamamını tek parça halinde düşünerek ayrım yapmadan tüm mahallelerimize eşit hizmet götürme gayretinde olacağız. Gönül verdiğim şehrime hizmet vermek için talip oldum. Rabbim bana bunu nasip ederse 5 takvim vakit içerisinde bütün vatandaşlarıma ulaşmaya çalışacağım. Sorunları dinleyeceğim ve çözüm için gayret edeceğim. Her siyasi parti adayımız seçimlere kazanmak için girer. Galip Gelmek önemlidir. Ama esas olan son nefesi kazanmaktır. Devir yapacağımız süre içerisinde inşallah son nefesimizi kazanarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Şehir Halkı insanın, insan da şehrin aynasıdır. Gönülde ne var ise şehre o yansır. Gönlü taş olanın kent taş olur. Gönlünde hizmet aşkı olanın şehri gülistan olur. Biz bu şehri gülistan yapmak için talip olduk. Rabbim bizlere mahcup etmesin” diye konuştu.

Şerifoğulları’na AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Zülfü Tolga Ağar, Sermin Balık ve Zülfü Demirbağ ile AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze’de eşlik etti. – ELAZIĞ