SON DAKİKA

Haber Rizem

AK Parti Grup Başkanvekili Özkan

AK Parti Grup Başkanvekili Özkan
Bu haber 09 Eylül 2018 - 20:56 'de eklendi ve 132 views kez görüntülendi.

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, “Bizi bir ve beraber yapan, 16 yıldan beri ortaya koyduğumuz bütün hizmetleri hayata geçiren, bu kardeşliğimiz, birlik ve beraberliğimiz.” dedi.

Özkan, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanlığı kadar İl Başkanlığı Konferans Salonunda düzenlenen Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmada, AK Parti’nin yalnızca bir parti olmadığını, ulusal ve manevi değerler üzerinden medeniyetin her tarafta yükselmesi mücadelesini sürdüren kutlu bir dava olduğunu belirtti.

AK Parti’nin, geçmişin dağılmış siyasi yelpazesini, bugün milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bir araya getirdiğini dile getiren Özkan, şöyle konuştu:

“Bizi bir ve beraber yapan, 16 yıldan beri ortaya koyduğumuz tüm hizmetleri hayata geçiren bu kardeşliğimiz, birlik ve beraberliğimiz. Kitabımıza inanıyorsak, o kitabın bize gösterdiği uyarılara da uyarı edeceğiz. Açıkça bir kitap, bize ‘ihtilaftan, fitneden, iftiradan, kardeşinizi gammazlamaktan sakının’ diyor. Eğer bunu yaparsak, fazla hafif bir rüzgar, geçmişte millete hizmetkar olma sorumluluğunu almış da bu hataların içine düşmüş hareketler gibi sizi alır süpürür gider. İşte 16 yıldan beri yaptığımız hizmetlerin en önemli gerekçesi, işte bu birlik ve beraberliğimizdir. Neler yaptık? Köprüler, otoyollar, duble yollar, büyük kasaba hastaneleri, belediyelerimizin altyapılar, üstteki yapı çalışmaları, çağdaş şehirciliğin ve yeşil bir çevrenin en hoş örneklerini hamdolsun milletimiz için yaptık. Fakat bu yaptıklarımızın çok kıymeti değil, birlik ve beraberliğimiz yoksa. Bu ülkenin idareli kaynakları, faiz lobisine, silah baronlarına, petrol şirketlerine gitmektense milletimize hizmete dönüştü.”

“Tek ahali, tek sancak, tek vatan, tek devlet” anlamındaki Rabia’ya dikkati çeken Özkan, “Onun için bu Rabia’yı hafifletmeye, zayıflatmaya dönük her türlü girişim, ülkemizin, milletimizin, devletimizin ve bayrağımızın bölünmesini ve parçalanmasını ifade ediyor. Onun için eğer Rabia’ya sarılırsak, bu değerlerimize sarılırsak, Allah’ın izniyle bizi kimse yıkamaz. Onun için Kürt’üyle, Türk’üyle, Laz’ıyla, Çerkez’iyle, Arap’ıyla, alevisi ve sünnisiyle 81 milyon bir, beraber ve kardeşiz.” dedi.

Mart ayında yapılacak yerel seçimlere hazırlanıldığının altını çizen Özkan, “AK davanın AK gönüllüleri olmak, muhakkak şereflerin en büyüğü fakat bir o kadar da tarihin ve zamanın sorumluluklarını sırtımızda taşıyoruz. İnşallah mart seçimlerine kadar defalarca, yorulmadan çalışacağız. İnşallah mart seçimlerinde şampiyon tekrar milletimiz olacak, yeniden AK davanın AK gönüllüleri sizler olacaksınız.” şeklinde konuştu.

Toplantıya AK Parti Denizli milletvekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ile partililer katıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER