SON DAKİKA

Haber Rizem

Açlıktan Bodrum’a inen domuzları eliyle besledi

Açlıktan Bodrum’a inen domuzları eliyle besledi
Bu haber 29 Ağustos 2018 - 18:24 'de eklendi ve 97 views kez görüntülendi.

Bodrum’un Torba Mahallesi yakınındaki bir taksi durağına, geçen 27 Ağustos’ta, saat 02.30 sıralarında bir domuz sürüsü indi.

DOMUZLARI ELİYLE BESLEDİ

2’si erişkin 7 yaban domuzundan oluşan sürünün çevrede yiyecek aradığını farkeden taksi şoförü Mert Algın, yanlarına azıcık yaklaşıp, ekmek atarak beslemeye başladı. Bir vakit daha sonra Algın, güvenini sağladığı domuz sürüsüne iyice yaklaşıp, eliyle beslemeye başladı. Algın o anları cep telefonuyla da görüntüledi.

“AÇ OLDUKLARI İÇİN DAYANAMADIM”

Yaban domuzlarının aralıksız ilçe merkezine geldiklerini gösteren Mert Algın, “Gıda ve su bulmakta zorluk çeken yaban domuzları zaman zaman ilçe merkezine kadar iniyor. Bizim durağımız birazcık evlerden uzak. böylece buraya daha da kuytu gelebiliyorlar. Gece durağın yanında indiklerini ve aç olduklarını görünce dayamayıp, ekmekle besledim.

Açlıktan Bodrum’a inen domuzları eliyle besledi

“BU BÖLGEDE İNSANLARA ALIŞMIŞLAR”

Benden zarar gelmeyeceğini sezdiler. Ben de onların bana hasar vermeyeceğini anladım. Sonuçta onlar da bir can taşıyor. Zaten benim gibi daha önce de besleyenler olduğu için bundan böyle bu bölgedeki yaban domuzları insanlara alışılmış.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER