SON DAKİKA

Haber Rizem

300 kilometre çabucak trafikte terör estirdi

300 kilometre çabucak trafikte terör estirdi
Bu haber 02 Ağustos 2018 - 10:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul ’da trafiğin en işlek noktalarında tek tekerlek üstünde metrelerce dışarı giden ve fazla seri bir şekilde seyreden motosikletli magandaların terörüne bir yenisi daha eklendi.

Kağıthane-Piyalepaşa Tüneli Piyalepaşa istikametinde bir motosikletli maganda, trafikte giden araçların aralarında motosikletiyle tek teker üstünde metrelerce gitti.

300 KİLOMETRE HIZLA GÖSTERI YAPTI

Ayrıca kendi canını ayrıca de sürücülerin canını defalarca tehlikeye atan maganda, tek tekerlek üzerinde 300 kilometre hıza ulaştı. Nefesleri kesen korku dolu o anları kask kamerasıyla kaydeden maganda bir de sosyal medyadan yayınladı.

300 kilometre çabucak trafikte terör estirdi

ARAÇLARIN ARASINDA ZİKZAKLAR ÇİZDİ

Aynı motosiklet şoför E-5 Karayolu Merter mevkisi Ankara istikametinde de akıllara durgunluk getiren şekilde araçların arasından geçerek nefret edilen şey saçtı.

Maganda şehrin en işlek karayolunda tek tekerlek üzerinde gitmesinin yanı sıra fazla hızlı bir şekilde zikzaklar çizerek her zaman araçların aralarında geçti. Trafikteki sürücülerin arasında dakikalarca bu şekilde dışarı giden maganda mutlak bir ölüme davetiye çıkarttı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER