SON DAKİKA

Haber Rizem

Düğün davetlerinde, partide, kına gecesinde ya da mezuniyette ne giyeceğinizi bilemiyor musunuz? İşte karşınızda 20 Birbirinden Şık Gece Elbisesi Modelleri!

Gece elbisesi tercih etmek olur ya de en meşakkatli işlerden biridir, özellikle bir fazla yakın bir arkadaşınızın düğününe ya da özel bir davete gidecekseniz… Geçmişte gece elbiseleri ve abiyelerin hepsi birbirine benziyor ve yerinde fiyatlı bir abiye elbise bulmak da hayli zordu. Artık günümüzde ayrıca uygun fiyatlı keza de çok şık gece elbiseleri bulmak mümkün. Ilk Olarak belirtmemiz gerekiyor oysa her ne dek gece elbise dendiğinde aklımıza uzun elbise modelleri geliyor olsa da özellikle genç bayanlar kısa gece elbiselerini de seçim edebilir. Bu yüzden galerimizde kısa elbise modellerine de yer verdik.  Gece elbisenizi seçerken ilk önce rengi ve kumaşına uyarı etmemiz gerekir, eğer fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz, vücudu saran kumaşlardan uzaktan durmalı daha uçuş uçuş modelleri tercih etmelisiniz.  Balık elbise modelleri son bir kaç yıldır hem gelinliklerde ayrıca de abiyelerde oldukça moda ve sıkça tercih ediliyor. İki parça gece elbisesi modelleri yine genç hanımlar için bambaşka ve stil bir seçim olacaktır. Düşük kolu zarif tuvaletler bu yıl oldukça moda ve balık kesim eteklerle olağanüstü duruyor!

Evet hanımlar işte sizin için özel olarak seçtiğimiz birbirinden güzel gece elbiseleri, galerimize göz atarak sezonun trend elbiselerinden ilham alabilirsiniz.

1. Gece Elbise Modeli 2016

Gece Elbise Modelleri 2014

2. Uzun Gece Elbisesi Modeli

Uzun Gece Elbise Modelleri

3. Gece Elbisesi Modeli

Gece Elbise Modelleri

4. 2016 Gece Elbisesi Modeli

2015 Gece Elbisesi Modelleri

5. Kısa Gece Elbisesi Modeli

Kısa Gece Elbise Modelleri

6.

Gece Elbise Modelleri-6

7.

Gece Elbise Modelleri-7

8.

Gece Elbise Modelleri-8

9.

Gece Elbise Modelleri-9

10.

Gece Elbise Modelleri-10

11.

Gece Elbise Modelleri-11

12.

Gece Elbise Modelleri-12

13.

Gece Elbise Modelleri-13

14.

Gece Elbise Modelleri-14

15.

Gece Elbise Modelleri-15

16.

Gece Elbise Modelleri-16

17.

Gece Elbise Modelleri-17

18.

Gece Elbise Modelleri-18

19.

Gece Elbise Modelleri-19

20.

Gece Elbise Modelleri-20

20 Temmuz 2018 - 8:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.
İLGİLİ HABERLER

20 Birbirinden Şık Gece Elbisesi Modelleri

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ