SON DAKİKA

Haber Rizem

Whatsapp’ta favori rehber listesi silindi!

Whatsapp’a gelen en yeni güncelleme kullanıcıların canını fazlasıyla sıktı.

Whatsapp’ta favori rehber listesi silindi!
Bu haber 24 Şubat 2017 - 11:35 'de eklendi ve 476 views kez görüntülendi.

Whatsapp’a gelen en yeni güncelleme kullanıcıların canını fazlasıyla sıktı. Instagram’da kullanılan Stories özelliğinin Whatsapp’a gelmesine anlam veremeyen pek çok kullanıcı, özellikle Favori sekmesinin kaldırılmasından fazlasıyla şikayetçi.

Whatsapp’ın son güncel sürümüyle tüm kullanıcılara sunulan Hikayeler özelliği Instagram’da olduğu gibi kullanıcıların 24 saat süresince fotoğraf ve video görüntülerini Whatsapp üzerinden arkadaş listesine paylaşabilmelerine olanak veriyor. Ancak bu durum pek çok kullanıcının yoğun eleştirisine hedef olmuş durumda. Google Play Store’da Whatsapp’ın bu güncellemesinin ardından pek çok kullanıcı en düşük puan olan bir yıldız verirken, sosyal medyada da kullanıcılar Whatsapp’ın yeni halinden duyduğu memnuniyetsizliği dile getirdi. Bunun en önemli sebebi ise Favori rehber özelliğinin kaldırılmış olması!

Eğer siz de kendi hikayenizi paylaşmak istiyorsanız izleyeceğiniz yöntem şu: Örneğin iPhone kullanıyorsanız önce Whatsapp’a girin; ardından ayarlar menüsüne ulaşın. Ayarlar menüsünün hemen solunda bulunan Sohbetler, Kamera kısımlarını da atlayın ve Durum yani Status kısmına girin. İşte Whatsapp’ın Hikayeler özelliği tam olarak da burada ayarlanıyor. 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER