SON DAKİKA

Haber Rizem

Ünlü talk show sunucusu Oprah Winfrey’in müthiş evi

Ünlü talk show sunucusu Oprah Winfrey’in müthiş evi
Bu haber 31 Ağustos 2018 - 13:45 'de eklendi ve 173 views kez görüntülendi.

Ünlü talk show sunucusu Oprah Winfrey’in mükemmel evi

Amerika televizyon tarihinin en fazla izlenen talk show programlarının sunucu Oprah Winfrey’in Seattle sahilindeki mükemmel evini sizin için derledik.

1/22

20.yüzyılın en zengin siyahımsı Amerikalı kadını olarak gösterilen Oprah Winfrey, Seattle sahilinin azıcık dışındaki Orcas Adası ’nda, 8,2 milyon dolara devasa bir malikaneyi arazisiyle birlikte satın aldı.

2/22

2007 yılında yapı edilen Oprah Winfrey ’in evi, 7303 metrekarelik bir alana yayılıyor.

3/22

Doğayla bütünleşik olarak tasarlanan bu mülkiyet bir belli başlı ev, özel sahili yer alan bir misafir evi, bir çay evi, bir ahşap işleme stüdyosu ve bir spor salonunun birleşiminden oluşuyor.

4/22

Rustik ve modern detaylara sahip bu malikane görenleri kendine hayran bırakıyor.

5/22

Yerden yüksekliği nedeniyle her hava koşulunda güneşin batışı manzarasının izlenebildiği belli başlı konut, dört yatak odasına ve toplamda beş tane banyoya sahip.

6/22

Üç katlı olan ana evde, taş dolgun bir şömineye sahip oldukça yüksek tavanlı bir salon bulunuyor.

7/22

Mutfaktaki yüksek sırtlı sandalyeler ve uzun masa ise topluluk yemek yemek etkinliklerini neşelendirici ışık halkası getireceğe benziyor.

8/22

Üst kattaki büyük aile salonunda yer alan oyun masası, büyük yükseklik televizyon ve havuz, eğlenceli dakikalara konut sahipliği yapmaya hazırlanmış.

9/22

Birinci katta bulunun ve tavana değin uzayan epeyce geniş bir kütüphaneye sahip olan ev, kitapseverlerin de ilgisini çekiyor.

10/22

Oprah Winfrey ’in evi, misafirler için özel olarak yapı edilen misafir eviyle de insanları kendine hayran bırakıyor.

11/22

Uzun süreler her tarafında konuk olarak kalmayı düşünebileceğiniz, esas evden öbür olan konuk evinde de dört yatak odası ve üç banyo bulunuyor.

12/22

Oysa duyanları en fazla şaşırtıcı kısmı ise konuk evinin özel bir plaja sahip olması.

13/22

Malikanenin özel yürüyüş parkurunu bitirdikten sonra küvette veya plaja 1.6 km mesafede olan çay evinde dilediğiniz gibi dinlenebilirsiniz.

14/22

Oprah Winfrey ’in evi, sahip olduğu ahşap işleme stüdyosu, spor ve yoga salonlarıyla da hayatın yorucu maratonunda derin bir nefes almanızı sağlıyor.

15/22

Oprah Winfrey ’in devasal banyosu…

16/22

Elde ettiği başarılarla aralıksız göz önünde olan meşhur talk show sunucusu Oprah Winfrey ’in geçmişinde, düşünülenin tersine çoğu tedirgin şart mevcut.

17/22

29 Ocak 1954 yılında Missisipi ’de evlenmemiş bir genç çiftin çocuğu olarak doğan Winfrey ’in annesi hizmetçi babası ise bir madenciydi.

18/22

Çocukluğunu annesiyle beraber yoksulluk içinde geçiren Oprah Winfrey, 3 yaşındayken konuşmayı öğrendi ve 13 yaşında prestijli bir okuldan burs kazandı.

19/22

Tennessee Eyalet Üniversitesi ’ni de bütün burslu şampiyon Winfrey, 18 yaşında katıldığı çekicilik yarışmasında birinci oldu.

20/22

Ardından medya kariyerine devam ederek en genç haber sunucusu oldu.

21/22

1986 yılından 2011 yılına dek kendi talk show programını yapan Oprah Winfrey, zamanında TIME dergisine de kapak oldu.

22/22

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER