SON DAKİKA

Haber Rizem

Ücretsiz seyahat kartı tanınmayan yaşlı adamı darbettiler

Ücretsiz seyahat kartı tanınmayan yaşlı adamı darbettiler
Bu haber 03 Eylül 2018 - 9:13 'de eklendi ve 94 views kez görüntülendi.

Osmangazi ilçesi Cemal Nadir Caddesi’ndeki Timurtaşpaşa otobüs durağında önceki akşam otobüse binen N.B., iddiaya göre, bedava seyahat kartını cihaza tuttu. N.B., ilk seferde okunmayan kartı cihaza bitmiş gösterdi; ancak tekrar tanımadı. Bu sırada sürücü R.A. (55), N.B.’den otobüsten inmesini istedi.

OTOBÜSTEN ZORLA İNDİRDİLER

Bunun üstüne sürücü ile N.B. aralarında meydana çıkan tartışmaya, ismi öğrenilemeyen gezgin da dahil oldu. Şoför ile otobüsteki yolcu, N.B.’yi döverek, otobüsten cebren indirdi.

Yere düşen N.B., başından ve kolundan yaralandı. Durum sırasında durakta bulunanlar ise şoföre ve yolcuya karşı çıktı.

Bölgeye gelen güven timlerinin müdahalesiyle tartışma, sona erdirildi.

Duraktakilerin ihbarıyla gelen afiyet görevlileri, yaralı N.B.’ye ilk müdahaleyi durum yerinde yaptı. Güven timleri, otobüs şoförü R.A. ile tartışmaya dahil olan yolcuyu gözaltına aldı. N.B. ise sıhhat görevlilerince ambulansla Muradiye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Ücretsiz seyahat kartı tanınmayan yaşlı adamı darbettiler

“OTOBÜSTEN  BEN İTMEDİM”

Otobüs şoförü R.A.’nın, emniyetteki ifadesinde, ”Ücretsiz yolculuk kartını aygıt okumadı. İkinci defa denedi tekrar aygıt kartı tanımadı. Kartı çalışmayınca inmesini söyledim, inmeyince tartışmaya başladık. Onu otobüsten ben itmedim, otobüste bulunan başka bir yolcu itti.” dediği öğrenildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER