SON DAKİKA

Haber Rizem

Türk Yıldızları ndan Rize de Nefes Kesen Gösteri

Türk Yıldızları ndan Rize de nefes kesen gösteriRİZE – Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi Türk Yıldızları, Rize de nefes kesen bir gösteri yaptı.

Türk Yıldızları ndan Rize de Nefes Kesen Gösteri
Bu haber 30 Eylül 2018 - 4:24 'de eklendi ve 528 views kez görüntülendi.

Türk Yıldızları’ndan Rize’de nefes kesen gösteri

RİZE – Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi Türk Yıldızları, Rize’de nefes kesen bir gösteri yaptı.
Türk Hava Kurumunun akrobasi timi Türk Yıldızları, Rize semalarında gösteri gerçekleştirdi. Gösteriyi izleyebilmek için binlerce vatandaş sahile akın etti. Dünyanın her yerinde gerçekleştirdikleri gösterilerle büyük beğeni kazanan Türk Yıldızları’nın gösterisi öncesinde yerini alan vatandaşlar, gösteriyi telefonlarıyla kaydedebilmek için birbirleriyle yarıştı.
Çocukluğundan beri hayali olan Türk Yıldızları’nı ilk kez izlediğini belirten Cennet Kerek, Türkiye’nin böyle bir time sahip olmasından ötürü çok mutlu ve gururlu olduğunu dile getirdi. Kerek, “Türk Yıldızları’nı izlemek çocukluktan beri hayalimdi. Hiçbir şekilde denk gelmemiştim ve ilk kez burada izliyorum. İlk gördüğümde duygusallıktan ağladım. Gerçekten gösteri çok güzeldi. Tekrar gelmelerini gerçekten çok istiyoruz. Gerçekten böyle bir timimiz olduğu için çok onur ve gurur duyuyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER