SON DAKİKA

Haber Rizem

Taylandlı kadının ameliyat sonrası harikulade değişimi

Taylandlı kadının ameliyat sonrası harikulade değişimi
Bu haber 10 Ağustos 2018 - 13:57 'de eklendi ve 148 views kez görüntülendi.

19 yaşındaki Taylandlı Wijitpraphorn Punbu yok denecek değin ufak bir çene ile doğdu ve ayrıntılarıyla çarpık yapılı dişlere sahipti. Bu görünümünden kurtulmak isteyen Punbu, Kore’de ücretsiz plastik cerrahi uygulaması yaptıran bir televizyon yarışmasına katıldı ve kazandı.

KİMSE İNANAMADI

Operasyonu elde etmek için Güney Kore’ye uçan kızın olağanüstü değişimi sonrası, fotoğraflarına bakanlar fotoğraftakilerin benzer kız olduğuna inanamadı.

Takma adı Fon olarak bilinen Wijitpraphorn, “Ameliyat geçirene dek can sıkıcı ve yalnız bir yaşam yaşadım, halk beni bütün hayatım baştan başa kızdırırdı ve bu canımı acıtıyordu.” dedi.

Taylandlı kadının ameliyat sonrası muhteşem değişimi

“SİNDİRİM PROBLEMİNE NIÇIN OLUYORDU”

Ayrıca “Acilen dışarı çıkabileceğimi hissediyorum ve bundan böyle görünümümden utanmıyorum.” diye ekledi. Ameliyat öncesi kızın çenesi ve çıkıntılı dişleri, uykuda aşırı horlama ve yeme problemlerine yol açarak sindirim sistemi ile ilgili sorunlara neden oluyordu.

Genç, binlerce yarışmacının ücretsiz plastik cerrahi alma umuduyla yarıştığı Kore’nin TV programı Let Me In’in son galibi. Wijitpraphorn, Kore’deki üç aylık sürpriz dönüşümü esnasında annesi ve kız kardeşini özlediğini söyledi. Fakat her şeye karşın buna değdiğini düşünüyor.

Taylandlı kadının ameliyat sonrası muhteşem değişimi

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER